Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 symbolov vo vašich snoch, ktoré by ste nemali rozhodne ignorovať

Scream
thinkstockphotos Foto: Thinkstockphotos

Prebúdzate sa niekedy zo živého sna so zvláštnymi pocitmi a pýtate sa „Čo to malo vôbec znamenať?“ Ak áno, čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Sny sa niekedy dajú opísať ako bizarné úvahy našej mysle. Avšak odborníci tvrdia, že existujú momenty, ktoré by sme nemali nikdy ignorovať. Sú totiž pre nás varovaním a môžu súvisieť so závažnejšími problémami. Ak sa vám sníval niektorý z nasledujúcich symbolov, mali by ste začať brať vašu nočnú moru vážne. 

Vypadávanie zubov

1. zuby 676x561.jpg
Foto: www.imgur.com

Čo to znamená: Odborníci hovoria, že zuby symbolizujú silu a sebadôveru, takže ak sa vám sníva, že vám vypadávajú z úst, môže to byť preto, že ste stratili kontrolu a prestali si dôverovať, či už v práci, doma alebo vo vašom vzťahu.

Čo by ste mali urobiť: Zistiť, kde a prečo nastala strata dôvery a pracovať na vyriešení tohto problému. Môže vám pomôcť aj jednoduchý krok, ako je nový účes alebo deň venovaný koníčkom,  ktoré vám môžu prinavrátiť trošku sebavedomia a pocit sily. 

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. októbra 2018