Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

15 rokov kopal tunel zo spálne do krčmy, manželka si nič nevšimla!

Fb 7.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď chlap dostane chuť na pivo, je nezastaviteľný. Neuveriteľne dôvtipná myšlienka kvôli ukojeniu “večného smädu” a potom 15 rokov driny. Tak dlho zabralo Patsymu Kerrymu zo severoírskeho mesta Omagh, než sa mu podarilo prekopať tajný, 244 metrov dlhý tunel priamo zo spálne svojho domčeka do neďalekej krčmy.

Tomu sa hovorí nápad! Presne toto zažila i manželka Patsyho Kerra, ktorý necelých 15 rokov kopal svoj tajný tunel zo svojho domu, do mestskej krčmy a to vo vzdialenosti 244 metrov.

Chuť na pivo bola silnejšia než čokoľvek iné, a tak sa po zhliadnutí filmu Vykúpenie z väznice Shawshank chlapík inšpiroval práve hrdinom z filmu a rozhodol sa hĺbiť pod posteľou svoj súkromný tunel z domáceho väzenia. Pomohol si pritom všetkým, čo mu prišlo pod ruky vrátane lyžíc, prerážačky na tunely a iných nástrojov. Súkromný tunel je predsa len originálnejší nápad ako “zahýbanie” či rozvod…

Manželka “utečenca” pritom nič netušila. Chlapík pracoval len po nociach a vždy, keď manželka nebola doma. Po úmorných 15 rokoch sa “väzeň” prekopal na dámske záchody a do skladu vysnívanej krčmy. To bolo v roku 2009.

Inštalatér a najodhodlanejší chlap pod Slnkom v jednej osobe – Patsy Ker – však nerátal s tým, že jeho výkopové práce narušia kanalizačné potrubie jeho suseda a kanalizácia vytekala zhruba 4 roky do tunelu, ktorým Kerr prechádzal do krčmy.

“Aby som bol úprimný, som vlastne rád, že mi na to nakoniec prišli. Už ma nebavilo manželke stále vysvetľovať, prečo každé ráno smrdím krčmou. Stále som to zvádzal na moju prirodzenú vôňu,” opísal smädný Ir.

Teraz vynaliezavý manžel čelí žalobe za zničenie susedovej kanalizácie a tiež manželkinmu hnevu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. decembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: