Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

19 ročný mladík sa oženil so 72 ročnou ženou. Láska to vraj bola na prvý pohľad!

7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Láska kvitne v každom veku! Kým Almeda Errell (72) už je babičkou šiestich vnúčat, jej manžel Gary (19) sotva získal právo voliť.

Neobvyklý pár sa prvýkrát uvidel na pohrebe Almedina syna Roberta († 45). Podľa vtedy sedemnásťročného Garyho to bola láska na prvý pohľad. „Prvá vec, ktorá ma k nej priťahovala, boli jej krásne, prekrásne modré oči. A tiež jej osobnosť, „zveril sa pre denník The Daily Mail.

02 2.jpg
Foto: www.imgur.com
01 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Na smútočnom obrade, ale nemali možnosť si spolu viac porozprávať. K tomu došlo až pri druhom náhodnom stretnutí na narodeninovej oslave. „Vždy je veselá a usmievavá, veľmi dobre sme si sadli. Chémia medzi nami bola skvelá, „rozprával mladík. „Všetko na nej ma upútalo už od prvého dňa,“ dodal.

A rovnako to videla aj jeho nevesta. „Pozrela som sa mu do očí a zamilovala som sa,“ vyhlasuje Almeda. Matka štyroch detí priznáva, že sa po smrti svojho manžela, za ktorého bola vydatá 43 rokov, cítila osamelo. Teraz je presvedčená, že zvyšok svojho života strávi s Garym.

03.jpg
Foto: www.imgur.com

Po iba dvoch týždňoch randenia došlo k dôležitému kroku. Gary ALMED ju požiadal o ruku a ona súhlasila. O ďalších šesť dní neskôr prišiel na rad skromný obrad. Pár vraj okamžite vedel, že sa jedná o osudovú lásku a pripadalo im zbytočné na čokoľvek čakať. Keď uvážime vek nevesty, tak to bolo celkom rozumné.

04.jpg
Foto: www.imgur.com

Almeda našťastie zdieľala Garyho zamilovanosť. „Vedela som, že to je ten, s ktorým by som chcela stráviť svoj život. Ten vekový rozdiel ma nikdy nedesí, „vyjadrila sa. Teraz sú spolu dva roky a ich šťastie vraj naďalej trvá, hoci niektorí členovia rodiny prijímajú vzťah trochu chladnejšie. Jeden z Almediných synov s ňou napríklad od svadby neprehovoril.

05.jpg
Foto: www.imgur.com

„Nikdy ma nepriťahovali mladšie ženy. Dokonca ani keď mi bolo 13 alebo 14. Vždy som mal slabosť pre staršie ženy, „zveril sa mladý manžel. Jj, láska je láska!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 30. septembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: