Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako dnes vyzerá seriálový Hercules? Sexy svalovec sa premenil v udržiavaného šesťdesiatnika!

00 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Seriálový Hercules bol v 90. rokoch idolom hŕbu žien a inšpiráciou mnohých mužov. Legendárny seriál o neohrozenom bojovníkovi, ktorého si zahral herec Kevin Sorbo, odštartoval v roku 1995. Od tej doby uplynulo 24 rokov, a aj sám seriálový Hercules sa zmenil na nepoznanie. Charizmatický Kevin Sorbo prekročil magickú šesťdesiatku. Chcete vedieť, ako vyzerá?

Tiež ste pravidelne sledovali príbehy o bájnom gréckom hrdinovi Hercule? V tomto rovnomennom americkom seriáli si hlavnú úlohu zahral obľúbený Kevin Sorbo, ktorý bol vďaka svojej vypracovanej muskulatúry označovaný ako nástupca Arnolda Schwarzeneggera.

01.jpg
Foto: www.imgur.com

Najslávnejšie rolí tohto modrookého urasteného svalovca však zostal práve seriálový Hercules. S touto rolou je – hoci k vlastnej nevôli – spájaný až do dnešnej doby. Hoci seriál Hercules odštartoval už v roku 1995, tento televízny počin bol tak úspešný, že ihneď získal popularitu po celom svete. Kevina Sorba potom jeho úloha gréckeho mýtického hrdinu vyniesla až medzi najväčšie hollywoodske celebrity.

02.jpg
Foto: www.imgur.com

Pre amerického svalovca sa seriál Hercules stal osudovým nielen po pracovnej stránke. Počas natáčania totiž stretol ženu svojho života. Teda herečku Sam Jenkinsová, ktorá si v seriáli Hercules zahrala Serenu (Zlatú Laň). Kevin Sorbo a Sam Jenkinsová mali rozprávkovú svadbu v roku 1998. Pevný manželský zväzok, počas ktorého sa im narodili spolu tri deti, spolu tvoria už viac ako 20 rokov.

Že je toto manželstvo naozaj jedno z najpevnejších v Hollywoode dokazuje fakt, že obaja manželia zdarne prešli niekoľkými životnými krízami. Keď bol záverom 90. rokov seriál Hercules na vrchole, pracovne preťažený Kevin Sorbo prekonal celkom tri mozgové príhody a následne musel podstúpiť závažnú operáciu.

03.jpg
Foto: www.imgur.com

Seriálová produkcia však túto skutočnosť veľmi dlho tajila. Pravda by totiž ohrozila všeobecnú predstavu nezdolného poloboha, ktorého Kevin Sorbo v seriáli Hercules hral. Práve jeho manželka Sam Jenkinsová pre neho bola v tej dobe najväčšej oporou a držala ho v tých najťažších chvíľach nad vodou.

04.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako vyzerá seriálový Hercules dnes? Kevin Sorbo už dávno nie je vypracovaným sexi svalovcom. Premenil sa v udržiavaného šesťdesiatnika, ktorý si užíva po boku svojej manželky spokojného rodinného života a sem tam si strihne úlohu v menšom akčnom snímke.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. septembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: