Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako pri šoférovaní držíte volant? Toto to o vás vypovie

volant
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ako pri šoférovaní držíte volant? Toto to o vás vypovie Foto: www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Osobnosť človeka sa dá odhaliť z niekoľkých vecí – z gestikulácie, z obliekania, zo štýlu chôdze alebo dokonca aj z jeho písma. Avšak aj spôsob, akým držíme volant pri riadení auta, toho prezradí viac ako dosť. Na odhalenie vašej osobnosti teda iba stačí, keď si spomeniete na to, ako volant držíte.

Jednou rukou dole

Tomuto štýlu sa inak hovorí aj „povaľač“. Síce to nie je úplne najnebezpečnejší štýl riadenia, za to určite pohodlný. Značí to o vás, že máte radšej kvalitu ako kvantitu, čo sa odráža aj na vašich priateľských a partnerských vzťahoch. Tým svojim vyvoleným ste verní až za hrob a k telu si len tak niekoho nového nepustíte.

Ako v autoškole

V tejto pozícii volant držia pokojní a vyrovnaní ľudia. Váš vnútorný pokoj a mier by vám mohol hocikto závidieť, avšak vám váš občasný monotónny život lezie pekne krkom. Preto viete byť aj pekne blázniví, ale len na malú chvíľku, po ktorej sa opäť radi vrátite k svojmu pokojnému „ja“, ktoré presne vie, čo chce a ide si pevne za tým. Ste rodený perfekcionista, ktorý rád hrá podľa pravidiel.

Jednou rukou hore

Život neberiete príliš vážne a všetky situácie v ňom riešite s pokojnou a uvoľnenou hlavu. Často by sa mohlo zdať, že vo svojom živote nemáte nič, na čom by vám záležalo, pretože dokonca aj v ťažkých časoch na sebe nedávate poznať žiadne obavy či neistotu. Žijete každý deň, ako by ste boli na dovolenke. Za každých okolností ste dobrý spoločník, s ktorým sa nikto nenudí.

Jednou rukou uprostred

Žijete dneškom a nič viac vás nezaujíma. Milujete adrenalín, a preto taktiež vyhľadávate činnosti, kde tento pocit napätia môžete zažiť. Nemáte strach sa ani až po uši zamilovať, jednoducho si užívate každý deň a všetko čo len prináša, prijímate s otvorenou náručou. Vďaka tomuto postoju ste medzi kamarátmi rešpektovaní a obdivovaní.

Oboma rukami dole

Ste rodený vodca a tento skutočný talent sa prejavuje predovšetkým vo vašom zamestnaní, kde dokážete viesť aj väčší tím ľudí. Ostatní k vám prichádzajú a chcú od vás radu, veria vám a dôverujú vašim schopnostiam. V partnerských vzťahoch máte však trochu problém nájsť tú pravú lásku, keď ju však raz nájdete, už ju nikdy nepustíte.

Oboma rukami uprostred

Neznášate konflikty a hádky, pretože to všetko vedie k negatívnym emóciám, ktoré vo svojom živote nechcete. Často bývate aj uprostred hádok, kedy sa snažíte každú z rozhádaných strán medzi sebou uzmieriť. Takmer nikdy nekričíte, keď k tomu ale dôjde, je všetkým jasné, že je toho na vás už príliš a treba trochu ubrať.

volant
Ako pri šoférovaní držíte volant? Toto to o vás vypovieFoto: www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 27. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: