Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Červená niť na zápästí má význam, ktorý si nedokáže ani predstaviť. Až ho zistíte, zaobstaráte si ju tiež!

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe je vo veľkej móde nosiť na sebe celú radu najrôznejších doplnkov a ozdôb, ktoré majú jediný cieľ, zvýrazniť našu osobnosť a pritiahnuť pozornosť okolia. Veľakrát je však človek nosí aj z iných dôvodov, napríklad náboženských, osobných alebo tradičných. V každom prípade je taká ľahká a krásna ozdoba alebo doplnok pekným spestrením každodenného života. Jedným druhom obľúbených doplnkov sú práve náramky okolo našich zápästia. Existuje ich celý rad a každý preferuje nejaký iný. V poslednej dobe sa však veľa vyskytujú ľudia, ktorí majú okolo zápästia náramok z červenej nite. Vedeli by ste, čo to znamená alebo čo to symbolizuje? My vám to dnes prezradíme.

Osobitný význam náramku

Ako už sme písali vyššie, tak v poslednej dobe sa vyskytuje veľa ľudí, ktorí nosia okolo svojho zápästia tenký náramok z červenej nite. Nosí ho normálni ľudia aj mnoho celebrít. Vzhľadom k tomu, že všetci nosia rovnaký typ náramku, bude to zrejme niečo znamenať, pretože inak by si určite zvolili iné druhy náramkov. Aký to má teda význam? Až sa to dozviete, pravdepodobne dostanete tiež chuť si ho zápästie nadviazať.

Na ľavej ruke

Iste ste zvedaví, prečo si ľudia zvolili práve červenú niť. Dôvod je jednoduchý a hneď ho vysvetlíme. Červená farba je farbou srdca, a preto aj tento náramok z červenej nite sa musí nosiť na ľavom zápästí, pretože ľavá ruka je bližšie k srdcu. Nejedná sa však o obyčajnú niť, ale o dokonale vytvorený systém siedmich uzlov. Práve tento uzlový systém je schopný ochrániť ľudské srdce a zdravie pred negatívnymi vplyvmi z vonkajšieho prostredia.

Ochraňuje zdravie i myseľ

Myslíte, že tento červený náramok niečo dokáže? Možno si hovoríte, že je nezmysel, aby obyčajný kus provázku bol schopný niečoho veľkého dosiahnuť. Opak je však pravdou, pretože podľa učená Kabaly dokáže správne nosený náramok uľaviť od bolesti kĺbov, urýchli hojenie rán, zlepší krvný obeh a ochráni vás pred kožnými a ďalšími bežnými chorobami. Zabraňuje tiež vstupu zlých energiou do nášho tela.

Pokiaľ chcete jeho účinky vyskúšať, noste ho na ľavom zápästí a neskladajte ho. Ak sa roztrhne, tak sa mal roztrhnúť, keďže bol nasávaniu negatívnou energiou. Vyhoďte ho a nadviažte si nový. Uvidíte, že sa váš život zlepší.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. marca 2019
reklama:
reklama:
reklama: