Čo muži nepočujú radi? Napovie vám tento horoskop

Zdieľať
muž a žena
muž a žena www.gettyimages.com

Vzťah medzi partnermi môže byť harmonický a niekedy aj veľmi búrlivý. Stačí málo a hádka je na svete. Pokiaľ si myslíte, že vášho partnera dobre poznáte, a napriek tomu ho dokážete nechtiac rozčúliť, môže za to najskôr znamenie, v ktorom sa muž narodil.Ste chápajúca a milujúca žena, ktorá sa snaží vytvoriť harmonický vzťah? Tento horoskop vám napovie a odhalí to, čo muži narodení v tom či onom znamení neradi počujú. Akí teda v skutočnosti sú?

Baran

Muž Baran je vedúca osobnosť, robí mu dobre všetko ovládať a mať veci pod kontrolou. Rád je stredobodom pozornosti, pretože len on vie, čo je pre druhých najlepšie. Neznáša byť v opozícii, neznesie okrem seba dominantného partnera, ktorý presadzuje vlastný názor. Nikdy Baranovi nehovorte, že máte pravdu a nesnažte sa ho meniť.

Býk

Tvrdohlavosť a neústupnosť, tak to je charakter Býka. Na druhej strane sú to ale veľmi spoľahliví partneri, pre ktorých je rodina všetkým. Pokiaľ sa Býk zamiluje, vzťah býva veľmi dlhý a romantický. Vo vzťahu s Býkom musíte rešpektovať to, že Býci nevedia čakať a uznávajú iba istoty a priamosť.

Blíženec

Akčnosť, dobrodružstvo a dar výrečnosti majú všetci muži Blíženci. Sú veľmi temperamentní a vždy nachádzajú tie pravé slová, ako vás presvedčiť o svojej pravde. Vo vzťahu sa snaží robiť všetko tak, aby bol zábavný a zaujímavý. Neznáša nudu, a preto sa snažte zo svojho slovníka vyradiť slová: mne sa nechce, nejdem a budeme radšej doma.

Rak

Raci sú vo svojej podstate veľmi citliví a otvorení. Väčšinou síce vyzerajú ako neohrození a nebojácni, ale opak je pravdou. Majú radi pocit potrebnosti a nenahraditeľnosti. Pre svoju vyvolenú sú ochotní urobiť všetko, čo jej vidia na očiach. Snažte sa Rakom dodávať pocit, že sú pre vás všetkým a že bez nich ste bezradné a budú tým najspokojnejším partnerom.

Lev

Chytré a veľmi mazané mačky, to sú muži v znamení Leva. Naháňajú hrôzu, často vystrkujú pazúriky, ale na druhú stranu sa radi pritúlia, nechajú sa rozmaznávať. Milujú život a užívajú si každý okamih, najmä keď ho môžu zdieľať s milovanou osobou. Neznáša samotu a pocit ľahostajnosti. Vyžadujú neustálu pozornosť, preto ich radšej do všetkého zapájajte, pýtajte sa ich na názor, aj keď viete, že si poradíte celkom dobre sama.

Panna

Je známe, že muži Panny sú dokonalí partneri, ktorí svoju lásku k svojim milovaným dávajú radi najavo kedykoľvek a kdekoľvek. Sú vo svojej náklonnosti úplne otvorení a svoje city nikdy neskrývajú. Radi sa prezentujú ako neohrození rytieri, ktorí pre svoju dámu urobia všetko. Nikdy im preto nedávajte najavo, že ich ochranu a pozornosť nepotrebujete alebo že je vám na obtiaž. To by totiž považovali za urážku.

Váhy

Muži Váhy sa vyznačujú svojou prirodzenou inteligenciou, rozvahou a zmyslom pre všetko dokonalé. To všetko vyžadujú aj od svojich partneriek. Je im vrodená spoľahlivosť a úprimnosť, neznáša polovičatosť a odkladanie povinností. Všetko musí mať pevný poriadok.

Škorpión

Škorpióni vyžadujú od svojich partneriek spoľahlivosť, silu, inteligenciu, rozhodnosť a nezávislosť. Presne také vlastnosti, aké oni nemajú. Síce sa o nich hovorí, že práve takí sú, ale nie je to pravda, aj keď si to o sebe myslí. Ak chcete žiť v harmónii s týmto mužom, nikdy nedávajte najavo svoju slabosť a bezradnosť, nehovorte, že si neviete rady a potrebujete jeho pomoc.

Strelec

Muži v tomto znamení sú až nezdravo aktívni, milujú dobrodružstvo, nespútanosť a život si užívajú plnými dúškami. Neustále sa snaží hľadať niečo nové, vzrušujúce a nikdy nie sú úplne spokojní s tým, čo už majú. V prítomnosti Strelca sa snažte vyvarovať rečí o tom, že nechcete žiadnu zmenu, nechcete cestovať, nechcete skúšať nič nové a spoznávať nepoznané.

Kozorožec

Páni Kozorožci majú radi svoje istoty a preto aj k ženám sú veľmi obozretní, pretože uprednostňujú dlhodobé vzťahy. Neradi odhaľujú svoje city, skrývajú svoju pravú povahu pokiaľ nie sú presvedčení, že svojmu náprotivku môžu dôverovať, až potom sa otvoria a odkryjú svoje pravé ja. Vtedy sa z nich stávajú tí najlepší a milujúci partneri so srdcom na dlani. Dávajte si preto veľký pozor, pretože akonáhle dôveru, ktorú vám dali, sklamete, ťažko ju znova dostanete.

Vodnár

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že Vodnári sú nespútaní, blázniví a nezodpovední .Na druhú stranu sa s nimi nebudete nikdy nudiť, pretože vás dokážu vždy niečím prekvapiť a potešiť. Vždy chcú vedieť, že ste rovnako naladené ako oni a milujete ich rovnako nespútane a otvorene bez predsudkov a obmedzení. Nehovorte im preto, že sa vám to zdá prejdené, nechutné alebo že sa to nehodí.

Ryby

Veľké emócie, zraniteľnosť, citlivosť a srdce plné lásky, to sú muži Ryby. Veľkí romantici a snílkovia, ktorí utekajú pred tvrdou realitou života do svojich snov a predstáv. Títo muži potrebujú po svojom boku ženu, praktickú a sebaistú, ktorá chápe citové puto, ktoré si jej partner k nej vytvoril a je schopná ho podporovať a ochraňovať. Nikdy takého muža neodsudzujte za to, aký je, snažte sa mu byť oporou a priateľom, ktorý mu vždy dokáže podať pomocnú ruku. Verte, že odmena v podobe pravej a nič neskrývajúcej lásky plnej porozumenia a oddanosti sa ničomu nevyrovná.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom