Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Facebook ovládli žirafy! Jednoduchá hádanka spôsobila, že si užívatelia menia fotky na obrázky žiráf. Poznáš odpoveď na hádanku?

facebook zirafa
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Text hádanky, ktorá vládne Facebookom znie približne takto: „Dám ti hádanku a ak ju uhádneš, môžeš si nechať svoj profilový obrázok. Ak sa ti však nepodarí na ňu správne odpovedať, budeš si musieť zmeniť svoj profilový obrázok na žirafu počas nasledujúcich troch dní. ODPOVEĎ MI POŠLI DO SPRÁVY.“

Asi si zvedavý, čo je to za hádanku. Tu je jej znenie: „O tretej ráno zazvoní zvonček, zobudíš sa a zistíš, že zvonili tvoji rodičia, ktorí prišli na raňajky. Máš jahodový džem, med, víno, chlieb a syr. Čo je prvá vec, ktorú otvoríš? Nezabudni, pošli odpoveď len mne. Ak odpovieš správne, napíšem pod status tvoje meno. Ak nie, musíš si zmeniť profilový obrázok.“

Horizon33_2013-10-30_18-25-4
Žirafy ovládli Facebook!Foto: www.imgur.com

Táto pomerne ľahká otázka, ktorá zamotala hlavy viacerým užívateľom, spôsobila, že Facebook zaplavili žirafy. Za celou hádankou je Andrew Strugnell, ktorý sa zrejme nudil, a tak k hádanke natočil aj video.

Tak čo, poznáš odpoveď na hádanku?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 30. októbra 2013Zdroj mirror.co.uk, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: