Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hádanka, ktorá zamotá hlavu aj tým najmúdrejším. Ktorý z väzňov je v skutočnosti bohatý?

väzni
väzni youtube.com
reklama:
reklama:

Každý z nás má občas chuť poriadne precvičiť svoje mozgové závity a otestovať svoju inteligenciu. Hádanky odjakživa bavia ľudí po celom svete a nie je divu. Každý z nás sa rád testuje a rád rieši hlavolamy, ktoré následne dosť napovedia o našej inteligencii. Dnes sme si preto pre vás jednu hádanku pripravili, ale musíme vás upozorniť, nie je vôbec jednoduchá.

Aby ste vyriešili túto hádanku, je potrebné sa poriadne pozrieť na nasledujúci obrázok a snažiť sa ho čo najlepšie analyzovať alebo skôr väzňov na ňom. Ich vzhľad o nich totiž dokáže veľa napovedať a to aj napríklad to, ktorý z nich je v skutočnosti bohatý.

väzni
väzniyoutube.com

Muž uprostred jej síce steak, ku ktorému vo väzení nemá mnoho väzňov prístup, ale na druhú stranu, má na svojej kombinéze nápis Chef, čo znamená, že je väzenským kuchárom, čo z neho bohatého človeka nerobí.

Muž vpravo má na sebe šperky. Mimo väzenia by drahé šperky možno mohli napovedať niečo o tom, v akej finančnej situácii sa človek nachádza, ale máloktorý väzeň by chcel ukazovať svoje bohatstvo. Šperk sa mu tak najskôr podarilo získať až vo väzení.

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 30. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: