Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrozí vám vo vzťahu rozchod? Možno za neho nemôžete. Dôvodom je len znamenie zverokruhu. Aké sú najčastejšie dôvody rozpadu vzťahu pri jednotlivých znameniach? U mnohých z nich budete prekvapení

00 9.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nie každý vzťah vyjde. U mnohých partnerov dôjde skôr alebo neskôr k tomu, že sa rozídu. To nemusí byť v dnešnej dobe nič výnimočné, pretože sú oblasti, v ktorých to ľuďom skrátka neklape. To ale nemusí byť jediný dôvod rozchodu. Dosť možno budete prekvapení tým, že niektoré dvojice sú k rozchodu priamo predurčené. Ako je to možné? Vplyv na to má ich znamení zverokruhu. U niektorých z nich dochádza k tomu, že si skrátka nesadnú pre svoje vlastnosti. Pozrite sa spolu s nami na to, aké dôvody sa u jednotlivých znamení objavujú.

Kozorožec

Kto je narodený v tomto znamení, ten je charakterizovaný ako človek, ktorý v podstate nevie, čo je to kompromis. Tie ani nerobí, ani ich neuznáva. Aj keď sa jedná o znamenie pre vzťahy veľmi atraktívne, tak pre túto vlastnosť je udržateľnosť vzťahu pomerne problémová. A to platí tak u mužov, tak aj u žien. A keďže vzťah je práve o možných kompromisoch, je spolužitie s Kozorožcom celkom problémové. Na druhú stranu je to znamenie, ktoré je obetavej, čo je vo vzťahu rozhodne plus.

Vodnár

Kto sa narodil v tomto znamení, ten sa môže chváliť tým, že je človekom pomerne inteligentným, rovnako ako odvážnym, ale aj praktickým, kedy nechýba potrebný nadhľad. Zároveň ide však o znamenie, ktoré má rado slobodu. Ľudia narodení v znamení vodnára chcú robiť rad vecí samostatne, majú mnoho koníčkov, alebo sa nechcú príliš viazať ku konkrétnym veciam. Dominuje u nich aj spontánnosť. A to je vo vzťahu veľmi častý dôvod pre hádky.

Ryby

Pokiaľ toto znamenie niečo jasne charakterizuje, tak to nie je nič iné, než veľké emócie. Kedykoľvek a kdekoľvek. Práve ich veľké emotívne prejavy môžu celej rade ľudí pomerne výrazne vadiť. Tiež nemožno zabúdať na to, že ryby majú svoje ciele a idú stále za nimi, tvrdo a bez ohľadu na ostatné. Tieto vlastnosti môžu spokojným vzťahom pochopiteľne celkom výrazne prekážať. A tak k prípadnému rozchodu nie je ďaleko.

Baran

Toto znamenie má úplne unikátnu kladnú vlastnosť, ktorá je spojená s tým, že vie milovať osobu, s ktorou je vo vzťahu. Zároveň sa ale stretávajú s problémom toho, že svoju lásku nevie dokonale a priamo, otvorene vyjadriť. Druhá strana tak má pocit, že sa láska vytráca a všetko vedie k tomu, že sa oproti priemyslu objavia rozbroje. Tie môže pôsobiť aj to, že baran chce mať partnera stále pri sebe.

Býk

Kladom ľudí v tomto znamení je to, že sú verní a že sú oddaní. Nutné ale povedať, že nad všetkým vo vzťahu tiež príliš premýšľa a každú drobnosť rieši. To môže byť pre náprotivok nielen veľmi otravné, ale veľmi často dôjde k tomu, že robia z komára somára. To prerastie k hádku, ktorá už je možným dôvodom k rozchodu. Ak to pretrváva dlhší čas, je spolužitie naozaj veľmi komplikované.

Blíženci

Ako ich spoznáte? Ich poznávacím znakom je spontánnosť, ale aj určitý druh slobodomyseľnosti. Vo vzťahu sú tieto dve vlastnosti často problém, pretože je druhá strana nemusí vždy tolerovať tak, ako by sa patrilo a patrilo. Kladom tohto znamenia je však zmysel pre humor a tiež fakt, že sa s ním ľudia nenudia. Ale opäť pripomeňme, že všetkého veľa škodí.

Rak

Oddanosť, ale aj starostlivosť. To sú klady tohto znamenia, ktoré sú v každom vzťahu veľmi výrazne cenené. Opäť sú tu ale aj možná negatíva. Tie súvisia s týmito vlastnosťami. Rak toto dáva, a to isté chce aj po svojom partnerovi. A to v rovnakej miere. Ak sa mu danej náklonnosti nedostáva, je to pochopiteľne jasný dôvod na to, že sa môže objaviť prvý hádka, ktorá vyústi až v žiarlivosť. To sa často opakuje.

Lev

Dominuje celková oddanosť a vernosť, čo si ľudia na tomto znamení musí ceniť. Tiež však dominuje vlastnosť týkajúca sa toho, že lev musí mať stále pravdu. Stále presadzuje svoju, a to pri bežnom rozhovore, pri akejkoľvek dohovore, ale aj pri hádkach. Nie je spokojný do tej doby, než dostane za pravdu. Je preto jasné, že v tomto vzťahu to veľmi často nefunguje tak, ako by sa očakávalo a ako by malo.

Panna

Problémom ľudí v tomto znamení je to, že stále niečo rieši. A to doslova každý deň a každú drobnosť. Zo začiatku je to tolerovateľné, ale keď nemá náprotivok veľkú trpezlivosť, je viac než jasné, že to toto správanie dôvodom mnohých hádok a roztržiek. Aj keď sú panny oddané a milujúci, toto je taký problém, ktorý sa veľakrát nedá prehryznúť.

Váhy

Typická je pre nich organizácie a plánovania. Všetko, čo sa ich týka dokonale funguje. Ako v domácnosti, tak pri cestovaní aj výletoch, alebo pri plánovaných akciách. Komplikáciou je, že sa zo vzťahu môže pomerne výrazne vytrácať spontánnosť a celková akčnosť. Ešte horšie je, keď človek v znamení váhy začne druhému vyčítať to, že nič nenaplánoval.

Škorpión

Skvelé na vzťahu je to, že ľudí v tomto znamení sú skutočne veľmi vášnivými jedinci. Čo je naopak záporné, to je fakt, že sa táto vlastnosť nikdy nevytratí. Na začiatku je taký vzťah zaujímavý, ale neskôr, kedy už treba riešiť spoločnú budúcnosť, hľadať od

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. apríla 2019
reklama:
reklama:
reklama: