Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezda filmu Fontána pre Zuzanu, takto vyzerá dnes. Takto by chcela vyzerať asi každá žena!

Vejmelkova.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Mladá Eva Vejmělková (49), ako si ju pamätáme z rokov 80-tych, sa v živote nemala na čo sťažovať. Bola krásna, žiadaná a úspešná. Jedného dňa však svojej hereckej kariére povedala dosť. Zatúžila po deťoch a práci, ktorú si vyberie sama. Dnes Eva vykonáva prax psychologičky.

Eva Vejmělková sa k herectvu dostala vďaka svojej matke, ktorá ju prihlásila do hereckého krúžku. Odtiaľ jej cesta neskôr viedla na konzervatórium.

A tu ju ako 16 ročnú objavil a obsadil režisér Dušan Rapoš do svojho filmu Fontána pre Zuzanu. O dva roky neskôr nasledoval film Ako básnikom chutí život, kde stvárnila krehkú “Píšťalku”.

Nezabudnuteľná “Píšťalka” z Básnikov, Eva Vejmělková, nedávno oslávila 49. narodeniny, a ani po rokoch nestratila šarm a charizmatický úsmev. A hoci neskôr vyštudovala psychológiu, ktorej sa tiež venuje, neodmietla by ani zaujímavú úlohu vo filme.

Hoci Eva má už tesne pred päťdesiatkou, je to stále krásna žena, jednoducho dáma, a v jej veku by takto chcela vyzerať každá žena.

Posúďte sami…

01 3.jpg
Foto: www.imgur.com
02 2.jpg
Foto: www.imgur.com
03 1.jpg
Foto: www.imgur.com
04.jpg
Foto: www.imgur.com
05.jpg
Foto: www.imgur.com

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 6. januára 2019
reklama:
reklama:
reklama: