Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kam by ste sa najviac báli vojsť? Tento test vám pomôže nájsť šťastie

Test.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
3.bp.blogspot.com
reklama:
reklama:

Joseph Campbell bol americký religionista, ktorý sa vo svojom výskume zaoberal mýtmi a tým, ako pôsobia na naše vedomie. Jeho najznámejším výrokom je: „V jaskyni, do ktorej sa bojíte vojsť, je ukrytý poklad, ktorý hľadáte.“

Človek si často do cesty za svojou túžbou kladie prekážky. Bojíme sa stretnúť sa so svojim strachom. Vyberte si z obrázkov jeden, ktorý vás desí najviac a dozviete sa, čo vás v živote urobí šťastným.

https://3.bp.blogspot.com/-DFNtE18pAhU/V7dOOMzcmRI/AAAAAAAABMA/YAo-vH-43MQxXuYuP4Luz_6npAFTUbL-QCLcB/s1600/bca7782269677da9e676b761db95011b14d89af5.jpg.png
3.bp.blogspot.com

1. Ľadová jaskyňa

Keď sa bojíte vojsť do ľadovej jaskyne, je možné, že vám chýba srdečnosť a blízkosť, emocionálne teplo. Bojíte sa vlastných pocitov samoty, nešťastia alebo frustrácie. Báť sa vstúpiť do ľadovej jaskyne je pozitívna vec. Pravdepodobne ste na tom vo svojom živote dobre, chápete presne to, kto ste a nemáte zo seba zlý pocit. Hľadáte však lásku, to je poklad, ktorý ukrýva táto jaskyňa. Ak ste single, možno máte pocit, že nepotrebujete vzťah na to, aby ste sa cítili šťastne. Ak ste vo vzťahu, možno hľadáte lásku niekde inde – možno od člena rodiny, priateľa alebo by ste si mali nájsť domáceho miláčika, ktorý vám dá chýbajúcu dávku lásky.

https://pixabay.com
pixabay.com

2. Tunel

Ak vám tento desivo vyzerajúci tunel spôsobuje husiu kožu, značí to, že sa potrebujete vydať na cestu svojich emócii. Špinavá voda, ktorá sa leskne pri vstupe do tunela, symbolizuje, že si potrebujete vyčistiť myšlienky. Kaluže so špinavou vodou nie sú dobrým symbolom. Značia, že potrebujete odstrániť všetku ťažobu zo svojho života. Až potom budete vidieť jasne a zreteľne. Ak ste si vybrali tunel, poklad, ktorý hľadáte, je sebavedomie. Potrebujete popísať svoje problémy a nazvať vecí pravými menami. Až potom dokážete vyriešiť to, čo vás trápi. Môže to však byť poriadne náročné, no oplatí sa to. Myslite na to, že na konci tunela je vždy svetlo.

https://pixabay.com
pixabay.com

3. Opustená budova

Ak máte strach vstúpiť do podivne vyzerajúcej opustenej budovy, ste veľmi silná, inteligentná a analyticky mysliaca osoba. Vidíte život taký, aký je a žijete kvôli vyšším hodnotám. To však očakávate aj od svojho okolia. Tehly, ktoré vidíte na obrázku, symbolizujú rast emocionálnych a duchovných stien okolo vás. Vaše vysoké nároky však spôsobujú, že ostatní ľudia sa môžu cítiť zraniteľne a nedokážu sa vám plne otvoriť. Poklad, ktorý hľadáte, je duchovné a emocionálne naplnenie samého seba.

4. Desivo vyzerajúci dom

Je tento dom miestom, na ktoré by vás nikto nedostal? Domov je miesto, kde je naše srdce a vy máte v tom svojom lásky na rozdávanie. Ste štedrý a veľmi oddaný človek. Chcete chrániť tých, ktorých máte radi a chcete im dať všetko, čo by mohli potrebovať. Rozpadnutý dom je vaša obava z toho, že to nebude dosť. Jeden rok dnu a uvidíte veci, ktoré vám zlomia srdce – zničený nábytok, odlupujúce sa steny, zašednuté spomienky, To, čo hľadáte, je bohatstvo a blahobyt. Na to, aby ste to získali, musíte ťažko pracovať, veľa šetriť, no a potrebujete to začať robiť hneď. Možno chcete dávať ľuďom okolo seba všetko materiálne, čo máte, no spomaľte trochu. Svoje peniaze si šetrite a dajte mi všetko po citovej stránke.

5. Studňa

Pohľad do hlbokej studne je pre mnohých z nás poriadne desivý. Už len predstava, že by sme mali spadnúť do studne a nevedieť sa dostať von, je hotovou nočnou morou. Uviaznuť v studni je nielen desivé, ale aj nudné. Ste tam dole, sami, čakáte, čo s vami bude, či vás niekto príde zachrániť. Niektorí by si takúto chvíľku samoty možno aj ako-tak užili. Mohli by byť sami so svojimi myšlienkami, lepšie spoznať samých seba. Vy však nie ste ten typ osobnosti. Vy samého seba poznáte veľmi dobre. Ste sebavedomý a spoločenský. Ak sa obávate toho, že by ste uviazli v studni, poklad, ktorý hľadáte, je dobrodružstvo. Chcete ísť von, objavovať svet a užívať si život. Choďte von, cestujte a buďte slobodný. To vás spraví šťastným.

https://pixabay.com
pixabay.com

6. Zajačia nora

Bojíte sa zajačej nory? To preto, lebo sa bojíte toho, čo by ste mohli nájsť. Podzemie symbolizuje časti vášho ja, ktoré túžite objaviť. Je na čase, aby ste sa vydali objaviť vaše korene a to, čo sa vo vás ukrýva. Poklad, ktorý hľadáte, je zmysel života. Mali by ste si vziať príklad z Alice v Krajine zázrakov a prebudiť vašu zvedavosť. Mali by ste sa stretnúť s vecami, ktoré sa vám zdajú čudné. Ak sa s nimi oboznámite, budete o krok bližšie k tomu, čo vás robí šťastným. Ak potrebujte nakopnúť, skúste si na papier napísať otázku „Čo je mojim skutočným cieľom v živote?“. Potom napíšte prvú vec, ktorá vám napadne, hoci nemusí dávať zmysel. Robte to dovtedy, kým vám nenapadne to, čo budete cítiť ako správne.

7. Schody do pivnice

Ak vás desia tieto schody, značí to, že máte obrovský hlad po živote a ovocí, ktoré ponúka. Schody dole symbolizujú pochovanie. Ak vás práve schody dole desia, máte strach zo smrti a z toho, čo bude potom. Poklad, ktorý hľadáte, je dobré zdravie. Mali by ste sa o seba starať, zvonka a zvnútra, aby ste žili čo najdlhšie a v zdraví. Začnite sa zdravšie stravovať, vzdajte sa zlozvykov, viac sa hýbte a užívajte si život.

https://pixabay.com
pixabay.com

8. Kamenný vchod do väzenia

Ak sa bojíte tohto kamenného vchodu, máte na to dobrý dôvod. Modrá farba mreží symbolizuje more a oblohu, ktoré opustíte, ak vojdete do tohto temného miesta. Tento výber o vás hovorí, že ste pracovitý a stály človek, ktorý si ide po svojej ceste za úspechom. Máte svoje ciele, všetko máte naplánované. Vaše vnútro však hľadá iný poklad. Mali by ste si oddýchnuť, túžite totiž po pohodlí a pokoji. Vaše telo i duch si žiadajú oddych, relax a možno aj nejakú dovolenku. Doprajte so oddych, dosiahli ste veľa, tak si odmenu zaslúžite.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: