Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ktorú zápalku treba presunúť, aby sme vytvorili štvorec?

Hadanka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Máte radi hlavolamy a rôzne hádanky? Je tu jedna práve pre vás. Ak ste naozaj chytrý, mali by ste na to prísť. 

Zoberte si štyri zápalky a vytvorte z nich kríž, aby sa dotýkali presne ako na obrázku. A teraz premýšľajte, ako urobiť štvorec premiestnenín len jednej jedinej zápalky. Ak prídete na výsledok, zrejme budete trochu šokovaní, aké je to jednoduché.

Zapalky.jpg
www.youtube.com

A presne táto hádanka nám pomáha zamyslieť sa nad tým, ako zložito berieme svoj vlastný život. Často sa dospelí pokúšajú príliš ťažko vyriešiť nejaký problém a namiesto myslenia nad jednoduchým riešením prichádzajú k záverom, že výsledok dostanú len zásadnými zmenami. A potom si uvedomujú, že odpoveď je priamo pred nimi.

Zaaplky.jpg
Foto: www.imgur.com

Presne takýto scenár môže mať toľko situácií v živote. Sme zvyknutí preskakovať tie najjednoduchšie veci. Prečo si niekedy neuvedomíme, že skutočne aj menšie veci v živote majú svoj zmysel. Napríklad také deti. Sú nevinné a preto také šťastné. Stále sú ohromené malými vecami, ako je ich vlastný tieň, ktorý ich sleduje alebo pohľad na dúhu. Život môže byť veľmi jednoduchý, ak využijete všetky svoje zmysly a budete ho brať s nadhľadom a jednoduchosťou.

No teraz späť k hádanke. Nižšie uvidíte riešenie. Ak sa vám podarilo ho odhaliť skôr ako na videu, v tom prípade ste naozaj chytrý.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 22. mája 2017Zdroj awm.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: