Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž tvrdí, že strávil 23 minút v pekle. Prečítajte si, čo povedal

Muž v pekle
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Muž v pekle www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Muž tvrdí, že strávil v pekle 23 minút. Opísal do detailu všetko, čo tam videl a zverejnil svoje priznanie. Okrem toho, že tam naozaj bol, napísal tiež knihu o desivom zážitku. Predalo sa už milión kópií a podľa všetkého sa to stalo už v roku 1998. Bill Wiese tvrdí, že sa napil vody a medzitým sa ocitol v samotnom pekle.

Čo sa tam mohlo stať a čo tam muž videl?

Muža vízia je desivá. Muž priznal, že v pekle strávil 23 minút, podľa neho sa všetko odohralo v roku 1998, kedy sa mal prebudiť o tretej ráno a chcel sa napiť vody. Následne ho ale prepadol pocit, že je mimo svojho tela.  Zrazu sa ocitol v dlhom tuneli, ktorý mieril priamo do pekla. Uvedomil si to však neskoro.

Čím viac sa blížil ku koncu tunela, tým mu bolo väčšie teplo. Nakoniec Bill skončil v cele, ktorú dokázal podrobne opísať. Bola tam špina, kamene, miestnosť bola zadymená a smrdela. Tiež cítil teplo, ktoré mu nebolo príjemné. To najhoršie však malo ešte len prísť. Bill totiž videl, že na tom mieste nie je sám. Dva démoni krúžili okolo neho a neskôr Bill videl tiež utrpenie ostatných ľudí, ktorí sa do pekla dostali s ním. Démoni muža obkľúčili a nakoniec na neho zaútočili. Bill opísal, že sa cítil tak, akoby mu praskali všetky kosti v tele.

Bolo tam neznesiteľné teplo a najväčší zápach, čo kedy cítil

Neskôr ho démoni odniesli z cely a dostali ho na miesto, kde boli veľké plamene. Tam prvýkrát videl ozajstných ľudí, ktorí ale vyzerali ako kostlivci a sami boli v plameňoch. Bolo počuť len ich krik. Netrpeli ale všetci rovnakou mierou, démoni mali pripravených niekoľko stupňov trestov, ktoré používali. Nakoniec Bill podrobne opísal atmosféru v samotnom pekle.

Bolo tam neznesiteľné teplo, v ktorom sa veľmi zle dýchalo. K tomu prispieval tiež neznesiteľný zápach, ktorý opísal ako kombináciu hniloby, splaškov a spaľovanie síry. Bill sa nakoniec dokázal vrátiť späť do svojho tela, ale jeho cesta do pekla a späť trvala dlhých 23 minút. Muž nakoniec svoje zážitky napísal knižne, aby sa o nich dozvedelo čo najviac ľudí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: