Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž videl v okne domu bledú tvár. Zavolal políciu, ktorá našla v dome niečo hrozné!

Tt 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Je to síce smutné, no na svete sa nájde množstvo rodičov, ktorí sa o svoje deti nestarajú a úplne ich zanedbávajú. Nezabezpečia im výživnú stravu, základnú hygienu a už vôbec im nedávajú lásku…

Keď policajný dôstojník z Floridy prijal telefonát o tom, že muž videl v okne domu v susedstve bledú vychudnutú detskú tvár, vedel, že musí niečo urobiť. Dom bol tri roky neobývaný a nikto nikdy nevidel hrať sa v jeho okolí nejaké dieťa. Avšak po tom, čo sused videl v okne domu detskú tvár, nadobudol podozrenie a zavolal na políciu. Pre istotu. A urobil dobre!

1 neglected girl finds family1 664x361.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Policajný dôstojník prišiel na miesto preveriť, čo sa tam deje. Keď vošiel do domu, čakal naňho poriadny šok. Všade bol neporiadok, zvieracie výkaly, zbytky jedla, odpadky, pavučiny a tisícky švábov.

No to nebol jediný šok, ktorý zažil. V dome totiž našiel 6-ročné dievčatko obklopené odpadkami, vyhladované na smrť a oblečené len v špinavej plienke. Dievčatko bolo po príchode policajta vydesené a plakalo. Danielle, tak sa dievča volalo, bolo okamžite prevezené do nemocnice. Netrvalo dlho a polícia zaistila matku dievčatka, ktorá dostala dva roky domáceho väzenia a trojročnú podmienku.

4 neglected girl finds family 664x331.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Danielle jej, samozrejme, odobrali. Pár dní pred jej ôsmymi narodeninami si ju adoptovala rodina, ktorá už mala štyroch synov. Jej adoptívni rodičia však mali pred sebou množstvo problémov. Roky zneužívania a zanedbávania sa na Danielle odrazilo v podobe neustáleho strachu o to, či bude mať čo jesť. Spočiatku sa dokonca prejedala a jedla dovtedy, kým sa nepozvracala.

Všetko však chcelo čas, a tak sa psychický aj fyzický stav dievčatka postupne zlepšoval. Jej noví rodičia stále dúfajú, že raz z nej bude nezávislý a samostatný človek.

Pozri si video, ktoré ukazuje, že Danielle je dodnes hroznými zážitkami poznačená:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 9. novembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: