Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Myslela si, že je to len nevinný pupienok na nose. Pritom to bolo len prvou známkou závažnej choroby, teraz všetky varuje!

00.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Problémy s pleťou má veľa ľudí. Predovšetkým v mladom veku, v tzv. Puberte, sa dospievajúci stretávajú s naozaj nepríjemnými problémami na ich tvári. Pleť je posádzaná najrôznejšími pupienky, jazvami, škvrnami atď. Väčšinou sa s tým nedá nič moc robiť, ale len počkať až to odznie. Možno tomu samozrejme trochu pomôcť nejakými krémy, ale nie vždy to naozaj funguje. Problémy s pleťou sa však týkajú aj dospelých ľudí. Tu už by však mali byť ľudia opatrnejší, pretože sa môže stať, že aj malý nepatrný pupienok, napríklad na nose, môže signalizovať hroziace nebezpečenstvo. Vždy sa radšej uistite, nech nedopadne ako táto mladá žena.

Obyčajný pupienok

Krásna mladá žena žila pomerne šťastný a spokojný život. Jej pohodu a komfort jej závidelo, ale samozrejme aj prialo mnoho ľudí. Nikdy by ju ani nikoho iného nenapadlo, že úplne obyčajná vec môže jej život zmeniť v krátkom okamihu. Obyčajný pupienok na nose, ktorý žena objavila, pôsobil pomerne klasicky, takže mu nevenovala zvlášť veľkú pozornosť. To bola však chyba, ktorú však nemohla vôbec tušiť. Pupienkov už mala hromady a vždy sa ju spoľahlivo zbavila, resp. časom zmizli sami. Tu sa však jednalo o úplne inú situáciu.

01.jpg
Foto: www.imgur.com

30 rôznych operácií

Táto mladá žena musela kvôli obyčajnému pupienka na nose uraziť naozaj dlhú cestu. Od roku 2014 doteraz totiž musela absolvovať až 30 rôznych operácií, vrátane náročné liečby. Dôvod bol jasný. Žena trpela rakovinou kože, konkrétne dlaždicových buniek. Život sa jej premenil od základu, pretože rakovina nie je žiadna sranda a vždy poriadne zasiahne do života nielen chorých, ale aj okolie.

02.jpg
Foto: www.imgur.com

Strata čeľuste

V roku 2014 si vyrážky na nose všimla prvýkrát. Keď po nejakej dobe nezmizol, išla navštíviť lekára, aby jej povedal, o čo sa jedná. Lekár usúdil, že sa jedná iba o kožné infekciu, a tak žene nasadil antibiotiká. Žena je začala brať, ale pupienok nezmizla, skôr naopak, začal sa zväčšovať. Navyše jej začal veľmi bolieť a celú tvár začal opúchať. Išla teda k špecialistovi na biopsiu, ktorá odhalila, že ide o už spomínanú rakovinu dlaždicových buniek kože.

Musela ihneď na operáciu, ktorá trvala 16 hodín. Bohužiaľ to nepomohlo a po nejakom čase ju museli amputovať spodnú čeľusť. Našťastie ťažkosti poľavili a ona mohla k plastickému chirurgovi na operáciu, ktorá ju vrátila do bežnej prevádzky. Na toto obdobie života bude spomínať po celý zvyšok života. Nepodceňujte pupienky na koži.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. marca 2018
reklama:
reklama:
reklama: