Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na malú sestričku začal útočiť agresívny pes: 6-ročný brat neváhal a vrhol sa po ňom, aby ju zachránil!

Fb 5.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Mesto Cheyenne v americkom štáte Wyoming je rodiskom niekoľkých osobností, známych predovšetkým v Spojených štátoch amerických. Patrí medzi ne napríklad

  • herečka Cecilia Hart
  • basketbalový hráč James Johnson, alebo
  • scenárista George Clayton Johnson.

Nedávno sa však stalo niečo, čo Cheyenne obohatilo o ozajstného hrdinu, ktorého cez noc pozná celý svet.

Je mu je šesť, volá sa Bridger Walker a jeho zjazvenú tvár už možno poznáte z televízie, novín i internetu – z fotografie, na ktoré držia okolo ramien svoju malú sestru.

Nečakaný zúrivý útok

Bol vonku so svojou štvorročnou sestričkou, keď boli napadnutí psom. Bridger vôbec nezaváhal, chránil sestru vlastným telom a všetok útok psa sa tak sústredil len na neho. Pes ho vážne poranil najmä na tvári a hlave. Potom chlapec využil vhodného okamihu, chytil sestru za ruku a utiekli do bezpečia.

01 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Rany spôsobené psom boli tak závažné, že si vyžiadali viac ako 90 stehov. Našťastie bol chlapec v najlepších rukách špecialistov na plastickú chirurgiu a rany sa mu veľmi dobre hojí.

Hrdina pre celý svet

S celým príbehom zoznámila svet Bridgerova teta Nikki Walker, ktorá neskrýva hrdosť nad tým, ako sa jej synovec zachoval. Z jej rozprávania je asi najpôsobivejšie vyjadrenie Bridger, pre ktorého bolo samozrejmosťou položiť v tú chvíľu za sestru v prípade potreby i život. Jednoducho len nechcel, aby sa jej niečo vážne stalo.

Podľa Nikki nemala táto hrozná príhoda žiadny vplyv na Bridgerovu veselú povahu a otvorenú osobnosť. Stehy mu síce zatiaľ ešte nedovolí usmievať sa tak široko, ako bol zvyknutý, je ale stále v dobrej nálade.

02 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Zaujímavé a poučné tiež je, že rodina aj naďalej vychádza dobre s majiteľmi psa, ktorí celú vec nesú veľmi ťažko a sú Bridger a všetkým jeho blízkym pripravení akokoľvek pomôcť. Chlapcova teta hovorí, že je táto udalosť dokonca zblížila.

Niet vôbec divu, že sa Bridgerův príbeh rozšíril do celého sveta a dojal aj rad celebrít, ktoré mu posielajú odkazy a vyjadrujú svoju podporu. O jeho rozšírení sa postarala najmä herečka Anne Hathaway, napísali mu napr. Herci Robert Downey Jr. A Chris Evans.

Rodina odmietla všetky ponuky na finančnú pomoc a zbierky, a jediné, o čo požiadala, je, aby ľudia Bridger posielali fotografie zaujímavých kameňov, pretože medzi jeho najväčšie koníčky patrí geológie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. septembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: