Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najbizarnejšie veci, ktoré ľudia urobili počas NÁMESAČNOSTI!

3077681.jpg
13
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Stalo sa vám, že ste boli niekedy námesační? Alebo poznáte niekoho takého? Ak áno, tak možno máte podobné skúsenosti, ale v prevažnej väčšine určite v oveľa miernejšej forme. Neuveríte, aké všelijaké bizarné príbehy sa udiali námesačným ľuďom. Niektoré vyznejú naozaj neuveriteľne.

01 5.jpg
Foto: www.imgur.com

Vyprážal slaninu iba na alobale

Chlapík, ktorý vystupuje na sieti Reddit pod prezývkou Meltdownmikey, dostal lieky, ktoré mu mali pomôcť upraviť spánkový režim. Avšak po pár dňoch užívania začal byť námesačný. Najskôr bez hudby tancoval ako zmyslov zbavený v posteli a v obývačke. Potom mu zišlo na um, že by bolo fajn urobiť si vyprážanú slaninu. Nadšenie z tohto nápadu ale nemala jeho manželka, keď ho zbadala, ako námesačný robí slaninu iba na kuse alobalu položenom priamo na sporáku. Nechýbalo veľa a zhorel by im celý dom. ?

Strašidelné video, ktoré obletelo svet

V roku 2015 sa stalo na Youtube hitom toto video, ktoré zachytáva 12 ročné dievča z Nového Zélandu pri hre na klavíri. Na samotnej hre by samozrejme nebolo nič zvláštne, no dievča hralo na tomto hudobnom nástroji námesačné.

Posielanie e-mailových správ

02 5.jpg
Foto: www.imgur.com

Počas spánku sa 44-ročná žena prihlásila do svojho počítača a začala zasielať pozvánky e-mailom. Pochopiteľne, správy boli bizarné so slabou gramatikou a pravopisom. Jeden príklad takéhoto mailu: “Príďte zajtra a zničte toto peklo. Večera je o 16:00, prineste len víno a kaviár.”

Robil sendviče a „hral“ sa s nábytkom

Ďalší námesačný sa pod prezývkou Yaxax na Reddite priznal, že často si počas námesačnosti pripraví sendvič, ale potom ho položí na zem a vráti sa naspäť do postele. Okrem toho sa mu ale stalo aj to, že poukladal všetok nábytok na posteľ, pretože bol presvedčený o tom, že izbu zatápa a tak spal na zrkadle. Ďalšia kuriozita, ktorá sa mu v spánku podarila, bolo keď vytrhol zo steny poličku a vážne si pri tom poranil zápästie.

Streľba do vlastného kolena

V roku 2010 sa v Colorade muž prebral zo svojej námesačnosti po zvuku streľby. Následne si uvedomil, že zvuk vyšiel zo zbrane, ktorú práve držal v rukách a ktorou si prestrelil vlastné koleno.

Nočné prejedanie

03 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Po svojom rozvode začala 51-ročná Mary jesť v spánku päťkrát týždenne po dobu 10 rokov. Každé ráno sa prebudila a našla prázdne obaly od rôznych potravín. Raz sa dokonca prebudila a zistila, že zjedla celú fľašu kečupu. Niekedy sa s jej spolubývajúcou dostala do konfliktu, pretože v noci zjedla aj jej jedlo.

Rozvod

04 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Po tom, čo moslimský manžel povedal počas spánku trikrát slovo “talaq”, bol nútený sa so svojou ženou rozviesť a čelil sociálnemu bojkotu zo strany ich komunity. Manželmi boli 11 rokov a nechceli sa rozviesť, ale akonáhle moslimskí vodcovia zistili, že to slovo vyslovil, tak sa rozvod musel zrealizovať.

Námesačný umelec

Meet Lee Hadwin z Walesu je schopný vytvoriť ohromujúce umelecké diela, no zaujímavosťou je, že len vtedy, keď je námesačný. V bdelom stave nie je schopný kresliť a dokonca si na svoju nočnú tvorbu ani nepamätá. Tento výnimočný prípad skúmali aj psychológovia a zhodli sa v tom, že muž pravdepodobne v detstve prežil nejakú traumu spojenú s jeho umeleckou činnosťou, ktorá vytvorila psychický blok znemožňujúci tvorbu v bdelom stave.

Vyhodila rodinné úspory z okna

Užívateľka Redditu s nickom Bnanrp má s námesačnosťou tiež bohaté skúsenosti. Ako deväťročná v noci vyhodila rodičom všetky úspory, ktoré držali doma, von z okna. A raz prišla za sesternicou do izby a z ničoho nič ju silno uhryzla do ruky, prebrala sa až na hlasný plač zranenej sesternice. O jej temnej stránke už niečo tuší aj jej priateľ, ktorého v noci budí výkrikmi: „Je mi to ľúto! Je mi to ľúto!“, ale nikdy nepovie, čo jej je ľúto.

Skok z okna

05 1.jpg
Foto: www.imgur.com

V Nemecku vyskočil námesačný teenager z okna, padal 10 metrov a keď pristál nezomrel, iba spal.

Zabitie matky

06 1.jpg
Foto: www.imgur.com

23-ročný Kenneth Parks z Toronta bol ženatý a mal dcéru. No mal veľké problémy, pretože bol nezamestnaný s veľkými dlhmi kvôli hazardným hrám, ktoré len podporovali jeho nespavosť. Raz v noci bol námesačný, prešiel 23 kilometrov do svojho domova, zabil svoju nevlastnú matku a napadol aj nevlastného otca, no ten prežil. Potom prišiel na policajnú stanicu a povedal: “Myslím, že som zabil niekoľkých ľudí.”

Posielala SMS počas spánku

Prípad dievčaťa, ktoré v noci počas spánku zasielalo veľké množstvo SMS svojmu ex-partnerovi, a to so žiadosťou o obnovenie ich vzťahu. Na základe uznania „sleeptextingu“ ako spánkovej poruchy môžeme len potvrdiť, že mobilné telefóny sa stali naozaj neoddeliteľnou súčasťou nielen našich životov, ale aj nášho podvedomia.

Sex s cudzincami

Bol zaznamenaný prípad, kedy sa vydatá Austrálčanka prechádzala námesačná a pritom mala sex s absolútnymi cudzincami. Toto sa opakovalo niekoľko mesiacov, no na nič z toho si nepamätala. Po porade so psychiatrom dokázala zastaviť tieto nočné aktivity.

Cudzinec

07 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Ľudia odišli z domu a nechali tam cudziu osobu. Keď sa prebudili, notebook a peňaženka už boli preč. Boli z toho v šoku, keď im sused neskôr povedal: “Myslel som, že je to vaša priateľka.”

Otcovražda

08 1.jpg
Foto: www.imgur.com

V roku 2003 Jules Lowe sa priznal polícii, že zavraždil svojho 82-ročného otca počas spánku, no nepamätal si na túto udalosť. Na súde bol oslobodený z dôvodu psychickej choroby a dostal sa do psychiatrickej starostlivosti. Od roku 2000 do roku 2005 bolo hlásených až 68 prípadov podobných vrážd, ktoré mali na svedomí námesační ľudia.

Vkradnutie

Jeden muž sa v námesačnosti rozhodol, že sa vláme do domu svojho kamaráta, aby mu urobil v chladničke poriadok. Keď poriadok urobil, vložil do nej 25 kíl psieho krmiva.

Nočný kuchár

Jeden muž sa prebudil, šiel do kuchyne a všimol si, že jeho námesačný spolubývajúci pečie kurča. Zostal s ním v kuchyni do tej doby, kým “nedopiekol”. Chcel si byť istý, že mu nezapáli dom.

Nočná sestrička

09 1.jpg
Foto: www.imgur.com

V roku 2003 bola námesačná jedna zdravotná sestrička z Denveru. V námesačnosti iba v nočnej košeli riadila auto. Nakoniec nabúrala a po búračke začala močiť uprostred križovatky. Keď ju zazrela polícia a snažila sa jej upokojiť, začala s ňou zápasiť. Z celej udalosti si nič nepamätá.

Vášnivý dirigent

10 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeden muž, veľký fanúšik klasickej hudby, si asi myslel, že je dirigentom. Manželka ho videla, ako stojí pri posteli, máva v spánku rukami a robí pri tom divné zvuky.

Fajnšmekerka

Jeden muž sa v noci prebudil a všimol si, že je jeho žena námesačná. Jedla maslo a pila olej. Nemohol nič robiť, pretože ju nemohol prebudiť. Takto to trvalo niekoľko týždňov.

Nočný zlodej

Jeden muž počas námesačnosti kradol. Vykradol niekoľko áut a domov, z ktorých ukradol notebooky alebo napríklad golfové palice. Keď bol zadržaný, bol stále námesačný. Zo svojej krátkej kriminálnej kariéry si nič nepamätá.

Námesačná milovníčka nakupovania

11 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Jedna žena v námesačnosti nakupovala na internete. Počas jednej noci objednala tovar v prepočte za takmer 3000€. Keď zistila, že jej zmizlo toľko peňazí, nahlásila na polícii, že jej niekto ukradol peniaze z účtu. Neskôr si však uvedomila, že všetky peniaze minula ona.

Viac o bizarných príbehoch námesačných ľudí, si môžete pozrieť na tomto videu:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. decembra 2018