Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nová metóda zlodejov je zachytená na videu. Pozor, takto vás okradnú za niekoľko sekúnd

kradnutie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kradnutie www.youtube.com
reklama:
reklama:

Zlodeji si zakaždým nájdu spôsob, ako by človeka mohli okradnúť. Pokiaľ nemáte elektromobil, pravdepodobne ste na čerpacej stanici aspoň raz týždenne. Mnoho z nás pri tankovaní robia aj iné veci, ako je kontrola telefónov, pozeranie na displej, ale pokiaľ si nedáte pozor, môžete sa stať ľahkým cieľom zlodejov.

Ženy sú obzvlášť zraniteľné. Behom niekoľkých sekúnd sa vám zlodej môže vplížit do auta, ukradnúť vám tašku a zmiznúť bez toho, aby ste o tom vedeli. Na videu nižšie môžeme vidieť zlodeja, ako ide s autom tesne vedľa ženy, ktorá práve začala čerpať benzín. Zlodej vystúpi zo svojho auta a doplazí sa k autu ženy, otvorí dvere jej vodiča a chytí jej tašku na sedadle vodiča.

Pokračujte na ďalšej strane.

A o pár sekúnd neskôr je späť vo svojom aute a mizne. Aj potom, čo zlodej zavrie dvere svojho vozidla, zostáva žena čerpajúca benzín úplne v pokoji, nevidí, čo sa deje za jej chrbtom. A nie je sama, komu boli veci z auta odcudzené, pretože sa objavilo niekoľko prípadov, keď zlodeji len vkĺzli do nezamknutých áut a kradli telefóny, peňaženky a tašky. A to počas toho, čo vodič stojí na druhej strane auta a tankuje benzín. Pozrite sa na toto video a zdieľajte ho s priateľmi, aby si na túto praktiku dali pozor!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 18. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: