Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odhodila zábrany a ukázala, ako môže vyzerať ženské telo po pôrode. Mamy, za toto sa netreba hanbiť!

Horizon33_2016 3 23_9 33 32 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Stephanie Rothstein Bruce je profesionálna športovkyňa, no aj jej telo, tak ako telá väčšiny matiek po celom svete, tehotenstvo zmenilo. Napriek tomu, že má na brušku strie a roztiahnutú kožu, zverejňuje svoje fotky a dodáva tak sebavedomie ostatným mamám. Veď za to, že priviedli na svet nový život sa predsa nesmú hanbiť (:acute:)

To, za čo sa väčšina žien hanbí, Stephanie bez problémov ukazuje celému svetu. 32-ročná atlétka z Arizony je dvojnásobnou matkou a ako píše stránka MailOnline, aktuálne sa pripravuje na olympiádu.

Napriek tomu, že je neustále v pohybe, nemôže sa pýšiť dokonalým hladkým bruškom. A očividne si z toho nerobí ťažkú hlavu. „Keď sa pozriem dole, vidím strie, ktorých sa nikdy nezbavím, brušné svaly, ktoré musím poriadne posilniť, silné nohy a chodidlá, ktoré sú pripravené lietať,“ napísala Stephanie k jednej zo svojich fotiek.

Stephanie na svojom profile hovorí o zmenách, ktorými prechádza ženské telo počas tehotenstva a po pôrode. „Dokážem zabehnúť polmaratón, no stále sa mi stáva, že si „cvrknem“ do nohavičiek, rozostúpili sa mi brušné svaly a mám strie,“ píše bez hanby.

No a hoci si účet na Instagrame založila predovšetkým pre rodinu a priateľov, postupne sa počet jej followerov zvýšil na 22-tisíc. Stephanie je silná žena, ktorú materstvo nezastaví pred dosiahnutím životných snov a cieľov. A dodáva sebavedomie ostatným ženám :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. júna 2018
reklama:
reklama:
reklama: