Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáte si na „Tatušky“? Dievčatá z ruskej skupiny sa poriadne zmenili

Tatu.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dve ruské devočky spravili svojim príchodom na hudobnú scénu poriadny prievan. Asi ťažko by sme hľadali človeka, ktorý by nezaznamenal dve Rusky v školských uniformách hrajúce sa na lesbičky. Od čias ich veľkej slávy však ubehlo už 15 rokov a z tínedžeriek sú už zrelé tridsiatničky. Ako sa zmenili?

Kontroverzné Rusky vedeli ako zaujať a raketovo odštartovali kariéru založenú nielen na hudbe, ale hlavne na tom, že sa hrali na lesbičky a nemali problém sa bozkávať v klipoch či na pódiu počas koncertov.

Ich hity Nas nedogoňjat alebo Ja sašla s uma si možno ešte pamätáte. Po tom, čo Tatu prerazili v Európe, to skúsili aj v Amerike a svoje pesničky nahrali aj v angličtine.

Keď však bolo jasné, že svoj kariérny vrchol už dosiahli a sláva bola na ústupe, ukázalo sa, že vlastne nie sú až také lesbičky, ako sa tvárili. Julia otehotnela a priviedla na svet dcéru Viktoriu. Neskôr sa stala dvojnásobnou mamou a k dcérke pribudol aj synček. Mamou sa stala aj Lena, ktorá má jedného syna.

Z tínedžeriek bozkávajúcich sa na pódiu sa tak stali mamy, ktoré si spolu zaspievajú už len výnimočne. A zatiaľ čo z Leny je sofistikovaná a a elegantná dáma, Julia podľahla čaru plastických operácií a zmenila sa na preplastikovanú bábiku.

Julia si okrem pŕs nechala zväčšiť aj pery a keď porovnáte jej staršie fotky s tými aktuálnymi, zdá sa, že aj noštek si nechala trošku „vylepšiť“.

Áno, toto je ona!

Aj po dvoch deťoch má luxusnú postavičku.

Lena v porovnaní s Juliou vyzerá prirodzene a krásne.

Ktorá sa vám páči viac? U nás vyhráva prirodzená ryšavka Lena.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. marca 2019
reklama:
reklama:
reklama: