Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podnikateľky roka! Pallovej so Škamlovou sa s biznisom nedarí. Skončili v obrovských dlhoch…

Foto: Instagram Alena Pallová, Romana Škamlová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Instagram Alena Pallová, Romana Škamlová
reklama:
reklama:

Koľko pompéznosti bolo okolo otvorenia spoločného biznisu známej lekárky Aleny Pallovej a modelky Romany Škamlovej. Keď otvárali ich kliniku krásy spojenú s wellnesom a SPA, bolo okolo toho veľké haló, vybrali si lukratívne priestory v River parku a promovali im to známe tváre ako na bežiacom páse. Ubehol presne rok a dvojica si rozhodne nemôže mädliť ruky. Ich podnik je v hlbokej strate a podľa našich informácií, o služby Pallovej a spol. nie je až taký veľký záujem.

Navonok to síce môže pôsobiť, že zariadenie Pallovej a Škamlovej navštevuje množstvo ľudí, opak je však pravdou. Väčšina známych tvárí, ktoré sa u nich objavia, totiž dostávajú procedúry za barter, teda za reklamu a nie sú tak platiace klientky. A to sa zrejme odrazilo aj na ich podnikateľských výsledkoch. Podľa oficiálne dostupných údajov zo stránky Finstat, skončila spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá prevádzkuje ich podnik a konateľkami sú tam práve Pallová so Škamlovou v hlbokej strate takmer 190 tisíc eur. A to už je poriadny balík peňazí.

Navyše ani návštevnosť nie je taká, akú by si zrejme dvojica predstavovala. „Veľa ľudí tam nechodí. Niekedy sú dni, kedy prídu traja klienti a to je tak všetko. Sú aj silnejšie obdobia, no poväčšinou chodia známe tváre, ktoré neplatia ale robia klinike reklamu na sociálnych sieťach, teda sú neplatiaci,“ prezradil nám náš dobre informovaný zdroj z okolia Pallovej. Zaujímavosťou pritom je, že Pallovej sa inak v podnikaní celkom darí, jej spoločnosť, ktorá zastrešuje značku kozmetiky skončila minulý rok v zisku viac ako 20 tisíc eur. To Škamlová je na tom o niečo horšie a spoločnosti, v ktorých je konateľkou alebo spoločníčkou končia poväčšinou v strate. Uvidíme teda, či bol pre spoločné podnikanie dvoch dám rok 2019 úspešnejší, alebo opäť ich biznis skončí v červených číslach.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 14. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: