Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Psychologický test. Aké sú vaše najväčšie obavy a starosti?

obrázok
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
obrázok youtube.com
reklama:
reklama:

Psychologické testy o nás dokážu skutočne veľa prezradiť, to predsa vie každý. Vašou úlohou je zapamätať si to, čo ste na obrázku videli ako prvé a následne zistite čo to o vás prezrádza.

obrázok
obrázokyoutube.com

Sova

Čo sa vašich najväčších obáv týka, máte strach z vybočenia z obvyklého behu života. Ste človek, ktorý si rád robí to svoje, je stály, nerád skúša nové veci alebo mení povolanie. Ľudia okolo vás často robia jednu vec, zatiaľ čo vy robíte vec druhú a následne môže dôjsť k nedorozumeniu. Vy žijete tak trochu inak ako ostatní, pritom by ste radi skúsili žiť podobne. Z tohto kroku však máte strach, pretože sa bojíte, že nebudete spokojní.

Pár

Ak ste ako prvé na obrázku uvideli pár, znamená to, že sa tak trochu bojíte, že nájdete ľudí, ktorým by ste mohli dôverovať. Bojíte sa dokonca toho, že nenájdete tú pravú lásku. Nájsť niekoho, kto bude zmýšľať rovnako ako vy, je skutočne ťažké a tak sa ľudia často boja, že sa im to nepodarí. Verte však, že časom každý nájde spoločnosť, ktorú potrebuje a do ktorej zapadne.

Ľudská tvár

Bojíte sa straty svojej vlastnej identity. Konkrétne, bojíte sa toho, že stratíte seba samého. To znamená, že máte strach z toho, že sa bojíte stratiť svoj charakter, svoje vlastnosti a zmeníte sa k horšiemu. Bojíte sa, že sa po čase prestanete spoznávať a stane sa z vás niekto iný. Táto skúsenosť nie je zďaleka prázdna, pretože je naozaj ťažké zostať sám sebou, ale je to možné.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: