Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodinný pes vyskočil pred sedemročné dievča a zaťal zuby. Po pár sekundách pochopili, prečo to urobil.

00.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Facebook.com
reklama:
reklama:

Máte doma psa, ktorého máte radi? Stráži váš dom a vy sa tak cítite v bezpečí, pretože všetky potenciálne nepriateľov včas odhalí, upozorní na ne a zneškodnia? Hrá sa pes s vašimi deťmi? Pokiaľ sa jedná o nejakej bojovější alebo drsnejšie plemeno, mali by ste sa mať na pozore. Už ste určite niekedy počuli, že milujúci pes a najlepší kamarát vášho dieťaťa, na neho zčistajasna zaútočil. Takýchto prípadov je po celom svete hromada. Tento príbeh vás však dostane, pretože až 2 ročný ovčiak vstúpil do cesty 7-ročné dievčatku, s ktorou boli najväčšie priatelia. Keď to zistila rodina, bola šokovaná.

Najlepší priateľ Molly

Pes, menom Haus, je 2 ročný nemecký ovčiak. Je to verný pes rodiny, ktorá žije na Floride. Zároveň je to najlepší priateľ malé 7-ročné dievčatká Molly. Na tom by nebolo nič zvláštne, je totiž všeobecne známe, že malé deti si s psíkmi, k tomu ešte malými, dobre rozumie. Lenže tu sa odohralo niečo, čo nikto nečakal.

Vycerené zuby

Jedného krásneho dnes si Molly hrala s Haus na záhrade. Hrali si, vyvádzali a bolo im fajn. Znenazdajky sa však muselo niečo podivného prihodiť, pretože Haus náhle pred Molly skočil a vyceril na ňu svoje veľké a silné zuby. Z ovčiaka tak šiel priamo strach a je zrejmé, že dievčatko sa musela naozaj zľaknúť. Samozrejme to prilákalo pozornosť rodičov, ktorí ihneď pribehli, aby zistili, čo sa to deje. Akonáhle zistili dôvod, boli úplne zdesenie.

Votrelec v tráve

Možno si hovoríte, že ide o klasický prípad útoku zvieraťa na dieťa, lenže tu šlo o úplne niečo iné. Rodičia si všimli, že pred dievčaťom sa v tráve plížil diamantový štrkáč, ktorý je mimochodom veľmi nebezpečný a mohol by spôsobiť smrteľné zranenia. Dievčatko had našťastie neuštknul, ale odniesol to bohužiaľ malý Haus. Z toho dôvodu začal ceniť zuby a byť bez seba. Rodičia psa vzali ihneď k veterinárovi a ten začal liečbu protijedom.

Psík bol zachránený a jeho príbeh, ktorý rodina zdieľala na internete, získal obrovskú pozornosť. Na jeho zdravotnú starostlivosť sa vybralo vyše 52 tisíc dolárov a rodina sľúbila, že sa začne venovať miestnym záchranným skupinám. Nikdy však nezabudne, čo pre nich ich pes urobil.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 9. februára 2018
reklama:
reklama:
reklama: