Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokoval vás správou o rozchode? Použite jedno jediné magické slovo, za pár dní ho máte späť

rozchod
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
rozchod Foto: www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Ak sa vám niekedy stalo, že vám muž povedal, že nie je pripravený na vzťah, potom viete, aké je to frustrujúce. Nerobte chyby, ktoré vás robia smutnou. Choďte na to takto!

Investovali ste do neho svoj čas a energiu, otvorili ste sa pred ním a vyjavili mu svoje city. On sa však na vzťah necíti, nie je pripravený alebo sa nechce viazať. To pravdepodobne nie je to, čo ste od neho chceli počuť, že?

Diskusia by mohla vyvrcholiť nepekným konfliktom, ktorý mu len potvrdí, že sa rozhodol správne a vy prídete o akúkoľvek možnosť vzťah rozvinúť. Vyhnite sa chybe vysvetľovať mu svoje city aj prezentáciu svojich dôvodov, prečo by to určite klapalo.

Predovšetkým sa vyvarujte hodnoteniu jeho postoja. Otázky typu: čo sa skrýva za jeho neochotou začať si s vami niečo viac, hoci vám to doteraz bezchybne fungovalo pripomínajú skôr postoj matky, než partnerky. Okrem toho, nie ste predsa jeho psychologička.

Keď príde na vážny rozhovor a vy si vypočujete výhovorky, povedzte magické slovo: rozumiem . Neznamená to, že s ním súhlasíte, znamená to len, že má právo na svoje rozhodnutie a vy si to uvedomujete.

Nehovorte okrem toho nič iné. Pravdepodobne sa váš náprotivok bude cítiť previnilo a bude mať pocit, že by mal svoje konanie ospravedlniť ešte triviálnejšími dôvodmi, ktoré by vás za normálnych okolností vyprovokovali k hádke. Opäť mu len dajte najavo, resp. jasne povedzte, že rozumiete.

V tomto bode vám pravdepodobne ponúkne, že sa stále môžete stretávať ako doteraz. Vtedy povedzte, že to oceňujete, ale že vám to nevyhovuje. Máte ho predsa rada, ale určite nie viac ako seba. Tým sa s veľkou pravdepodobnosťou váš rozhovor ukončí.

Svoj názor na vzťah zmení až keď odídete. Odolajte nutkaniu zavolať mu alebo mu napísať a nechajte ho, aby vás vyhľadal . Ukázali ste svoju hodnotu a porozumenie. Ak máte trpezlivosť čakať, až sa ozve, bude pripravený byť s vami, pretože to bude jeho nápad. Ak nie, nestojí za to…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: