Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento chalan na mesiac vysadil cukor, pozri čo sa s ním dialo..

00 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

O tom, že cukor je pre naše telo škodlivý, si už asi počul. Napriek tomu si ho každý deň sypeš do kávy, prijímaš ho v podobe sladených nápojov a iných sladkostí. Vieš si predstaviť, že by si celý mesiac nejedol nič, čo obsahuje cukor a nezdravé „éčka“?

Odvážil by si sa žiť mesiac bez cukru? Ak patríš k ľuďom, ktorí si deň bez sladkostí nevedia predstaviť, asi by to pre teba bolo extrémne náročné. Aspoň spočiatku.

Horizon33_2015 10 8_15 55 42.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Na takýto „odvážny“ čin sa dal Holanďan Sacha, ktorý svoj mesiac bez cukru a nezdravých „éčok“ zdokumentoval v tomto videu. Po mesiaci zdravého stravovania prišli úžasné výsledky!

Horizon33_2015 10 8_15 55 16.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Sacha sa síce spočiatku cítil zle, no postupne pociťoval, že má viac energie. Pred odvykačkou aj po nej sa nechal Sacha vyšetriť a jeho zdravotný stav sa po očiste výrazne zlepšil. Okrem toho, že schudol, znížila sa mu hladina cholesterolu, krvný tlak a samozrejme, aj hladina cukru v krvi.

Pozri sa, ako Sacha prežíval svoj mesiac bez cukru a „éčok“:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. októbra 2018
reklama:
reklama:
reklama: