Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento cigánsky horoskop sedí na neuveriteľných 98%! Neuveríte, čo o vás prezradí

cigánka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
cigánka Foto: www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Veríte na horoskopy? Nech už je vaša odpoveď akákoľvek, radi by sme vám povedali, že horoskopy o vás môžu často prezradiť naozaj mnoho zaujímavých vecí! Niekedy je až naozaj desivé, aké presné horoskopy sú a ako dokážu odhadnúť, akú osobnosť vlastne človek má. Veľmi desivý je cigánsky horoskop, ktorý nielen, že o vás veľa prezradí, ale je aj pravdivý a presný až na 98 %.

Kalich 21.1.- 19.2.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste nestála a premenlivá osoba. Často sa meníte a ste veľmi podozrievaví. Ste však považovaní za harmonického človeka.

Kaplnka 20.2.-20.3.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste tajomná a nedôverčivá osoba. Málokedy sa s niekým spriatelíte, máte vo svojom okolí len niekoľko ľudí, ktorým skutočne dôverujete. Ste kreatívni a viete vždy nájsť východisko z akejkoľvek situácie. Milujete pohodlie a ticho.

Dýka 21.3.-20.4.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že vždy trváte na svojom názore. Ste praktická osoba, ktorá nestráca čas zbytočnosťami. Občas ste nadmieru impulzívny a uchyľujete sa k agresii.

Koruna 21.4.-20.5.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že obdivujete luxus a bohatstvo. S peniazmi však nakladáte rozumne a nerozhadzujete ich kvôli rozmarným chúťkam. Ste usilovná osoba, ktorá vždy všetko dotiahne do konca. Máte obchodného ducha a ste skvelí podnikatelia.

Sviečka 21.5.-20.6.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste dobrou a milou osobou. Radi spoznávate nových ľudí a ste skvelí v komunikácii.

Bicykel 21.6.-21.7.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste impulzívni a citliví. Ste romantici, ktorí často snívajú. Viete sa veľmi ľahko uraziť. Ľudia v tomto znamení sú dobrí herci a hudobníci. Váš charakter však bohužiaľ negatívne ovplyvňuje vaše psychické zdravie.

Hviezda 22.7.-22.8.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste krásna osoba, ktorá prináša radosť do života ostatných ľudí. Ste však náchylní na ochorenia, pretože sa viac venujete ostatným a nie sebe.

Zvon 23.8.-22.9.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste dobrý človek, ktorý sympatizuje s problémami ostatných ľudí. Vždy viete dobre poradiť. Ste láskavá, jemná osoba.

Mince 23.9.-22.10.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste očarujúca osoba, ktorá nájde spoločnú reč takmer s každým. Ste rozhodný človek a nebojíte sa problémov. Ľudia narodení v tomto znamení sú skvelí podnikatelia.

Meč 23.10.-21.11.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste silný človek, ktorý je schopný viesť celé národy. Ste človek, ktorý má skvelý zmysel pre intuíciu, ktorou sa riadite.

Sekera 22.11.-21.12.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste človek, ktorý riskuje a miluje dobrodružstvo. Predstavitelia tohto znamenia sú odvážni, inteligentní a v akejkoľvek situácii sa cítia ako ryba vo vode.

Podkova 22.12.-20.1.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, znamená to, že ste oddaným priateľom, na ktorého sa môže každý spoľahnúť. Ste veľmi aktívna a vytrvalá osoba, ktorá rada riskuje.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: