Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Test vášho podvedomia: Vyberte si oblohu, ktorá vás na prvý pohľad najviac zaujme. Povie to o vás viac, než si myslíte!

Fb 6.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Osobnosť tvorí súbor vlastností, ktoré predurčujú jej vzťahy s ostatnými ľuďmi. Ako dobre poznáte model svojho správania? Aby ste sa v ňom lepšie orientovali, skúste si odpovedať na jednoduché otázky:

Čo radi robíte vo svojom voľne? Čo vám robilo v detstve radosť? Ako by vyzeral váš ideálny deň? Z čoho máte najväčší strach? Čo vám robí najväčšiu radosť?

Ak vám odpovede napadli hneď, je vidieť, že dobre viete, čo sa skrýva vo vašom vnútri. Spoznať sa ešte lepšie vám môže pomôcť náš jednoduchý test. Možno sa o sebe dozviete niečo, o čom ste nemali ani potuchy. Najskôr si vyberte nebo podľa svojej nálady. Také, ktoré jej najviac zodpovedá. Výsledky nájdete dole. Porovnajte si ich s tým, čo ste už o sebe vedeli skôr.

1. Nebo číslo JEDEN

Ste úplne mimoriadne čestný človek. Všetko, čo si myslíte a cítite, vyjadruje vaša tvár. Ani sa nepokúšate niečo skrývať, pretože úprimnosť si ceníte nadovšetko. Neznášate pokrytectvo, domýšľavosť a predstieranie. Ste človek svedomitý a veľmi zodpovedný, vaši blízki, priatelia i kolegovia vedia, že na vás je spoľahnutie. Ste tiež veľmi citlivý a ľahko sa vás dotkne nejaká hrubosť. Nikdy však nemyslíte na pomstu, s urážkou sa vyrovnávate samostatne a na vašej prívetivosti a láskavosti sa nič nemení.

01 4.jpg
Foto: www.imgur.com

2. Nebo číslo DVA

Máte radi okolo seba pokoj a porozumenie. Veríte v priateľskú spoluprácu, a preto každý spor ihneď urovnáte. Žartom vám hovoria mierotvorca a je to oprávnené. Vo vzťahu s ľuďmi ste milí a láskaví, nešetríte poklonami, každému viete povedať niečo, čo ho poteší. To neznamená, že lacno lichotíte, pretvarovanie sa neznášate. Je potrebné zvlášť zdôrazňovať, že vás ľudia majú radi a ste veľmi obľúbený?

02 3.jpg
Foto: www.imgur.com

3. Nebo číslo TRI

Ste veľmi bezprostredný, spontánny človek, preto je pre vás veľkou výhodou vaša vysoko rozvinutá intuícia. Často sa rozhodujete za pochodu a vždy správne. To najlepšie vás v živote stretáva vždy, keď veríte vo svoju šťastnú hviezdu, vo vlastné sily a v to, že si zaslúžite len to dobré. Dajte sa viesť svojím vnútorným hlasom a nebudete ľutovať. Ľudia vás majú radi pre veľkú energiu, pozitivitu, vynaliezavosť i prívetivosť.

03 2.jpg
Foto: www.imgur.com

4. Nebo číslo ŠTYRI

Zvedavosť je vaše druhé meno. Nové poznatky, nové objavy, to je to, čo vás najviac priťahuje. Radi tiež cestujete do doposiaľ málo navštívených miest a objavujete ich kúzlo so vzrušením a napätím. Čo neznášate, je rutina. Na krátky čas vás dokáže otráviť a zbaviť energie, ale neboli by ste to vy, aby ste si samostatne nenašli niečo, čo vám váš život spestrí. Priatelia i vaši blízki pre vás znamenajú veľa, napriek tomu však občas potrebujete pár chvíľ samoty, aby ste si utriedili myšlienky.

04 1.jpg
Foto: www.imgur.com

5. Nebo číslo PÄŤ

Neponáhľate sa otvárať vlastnú dušu každému. Vašu dôveru si zaslúžia len jednotlivci, ľudia, ktorých dobre poznáte a viete o tom, že im môžete dôverovať. Ste zdržanlivý, svoje city nedávate hneď najavo. Ste však veľmi pozorný, všímavý, vnímavý človek a dokážete dať najavo účasť, pochopenie i súcit. Nikdy sa nevnucujete.

Každý, kto vás bližšie pozná, vás má rád. Blízkym ľuďom otvárate svet videný vašimi očami a vysvetľujete bežné udalosti úplne neobyčajným spôsobom. Prebúdzate v nich záujem o prostredie, v ktorom žijú a ľudí, ktorých by inak míňali bez povšimnutia.

05 1.jpg
Foto: www.imgur.com

6. Nebo číslo ŠESŤ

Chcete byť celistvou, zrelou a sebestačnou osobnosťou, zo všetkého najviac si ceníte nezávislosť a slobodu. Dokážete sa preto aj vzbúriť a postaviť proti väčšine, ak máte pocit, že ste ohrozený. Pritom však neznášate konfrontácie a konflikty a niečo iné by vás k odporu podnietilo len ťažko, s výnimkou zjavnej nespravodlivosti.

Ľudia vás majú radi pre vašu pevnosť, realizmus a pokoj. Máte silnú vôľu a ste pracovitý, aj keď vás napríklad práca

momentálne neuspokojuje. Vedie vás váš zmysel pre zodpovednosť. Vaši blízki vo vás majú záruku vernosti a bezpečia.

06.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 6. januára 2019
reklama:
reklama:
reklama: