Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto 9-ročné dievčatko zažívalo v škole šikanu. O 6 mesiacov neskôr však všetkým vyrazila dych!

Bez nazvu 7 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Šikana je veľkým problémom na školách, hlavne u takýchto malých detí. Toto dievčatko sa však nevzdalo a všetkých šokovalo.

Milla Bizzotto z Floridy sa ako 9-ročná stala obeťou šikany zo strany spolužiakov. Ona sa však rozhodla, že s tým niečo spraví. O 6 mesiacov na to mal každý pred ňou rešpekt a šikana sa nadobro skončila. Milla totiž začala chodiť so svojím otcom do posilňovne a tvrdo na sebe makala. Od pondelka do piatku mávali tréningy, ktoré trvali 3 hodiny.

Aj keď má iba 9 rokov, je už skutočnou hviezdou. Pretože je najmladší účastník, ktorý sa kedy zúčastnil 24hodinového závodu, tzv.“BattleFrog Xtreme“. Závod bol navrhnutý podľa amerických elitných vojakov a zahŕňa mnoho tvrdých, ale prekonateľných prekážok. Cieľom je dokončiť čo najviac kôl do 24 hodín. A Milla je ako jediný účastník mladšia ako 18 rokov.

Takto na sebe makala Milla!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 23. októbra 2018
reklama:
reklama:
reklama: