Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tvar nôh vraj odhaľuje ženský temperament: Muži sa tým podvedome riadia!

Fb 11.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď ženu zachytí oko muža, venuje pozornosť detailom, ktoré tvoria celok…

Náš vzhľad korešponduje s našou povahou a charakterovými rysmi. Vedeli to už napríklad aj starovekí Gréci. My vám dnes predstavíme typológiu síce inú než tú pôvodnú antickú, ale za to oveľa zaujímavejšiu.

Vedeli ste napríklad, že ženské nohy a ich tvar o majiteľke povedia mnohé? Prezradia nejeden charakterový rys a poukážu i na naše tienisté stránky. A verte alebo nie, muži majú na tieto znaky naozaj radar. A podvedome si podľa týchto signálov vyberajú partnerku alebo sa trebárs len rozhodujú, či s vami nadviazať kontakt alebo radšej nie. Pozrite sa poriadne na typy ženských nôh. Ktorý zodpovedá tým vašim?

Typ A

01 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Nohy sú až po lýtka prakticky spojené. Voľný priestor sa nachádza len v oblasti členkov. Hovorí sa, že čím je táto vzdialenosť menšia, tým je vášeň v posteli väčšia. Ale platí to len na začiatku. Tieto ženy muža priťahujú svojou ženskosťou. Sú hanblivé a uprednostňujú dominantného muža. Ženy, ktoré spadajú do tejto skupiny, by mali byť aktívnejšie. Muži sa s nimi totiž začnú ľahko nudiť.

Typ B

02 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Oproti typu A sa nohy spolu dotýkajú iba v jednom mieste, a to v oblasti členkov. Ženy v tejto skupine sú odvážne, prahnú po dobrodružstve a zbierajú skúsenosti. Táto ráznosť môže veľa mužov odradiť, buďte preto opatrné.

Typ C

03 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Stehná sú blízko pri sebe, ale kolená a členky sa nedotýkajú. Ženy s týmto typom sú nežné a romantické. Ale ak im dáte trochu priestoru a slobody, ľahko sa zmenia v neobyčajnú divokú dračicu.

Typ D

04 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Nohy sa dotýkajú v kolenách, lýtkach i členkoch. Jedná sa o jeden z najrozšírenejších typov postavy.  Tieto ženy sa správajú veľmi prirodzene, a to ako v posteli, tak i mimo nej. Nerady experimentujú a uprednostňujú veci osvedčené, vyskúšané a obľúbené. Ak však dostanú impulz vyskúšať niečo nové, nebránia sa. Tieto ženy sú pre mužov cenenými partnerkami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 21. decembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: