Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V detskej izbe nechali zapnutú kameru. Nasledovala nočná mora

detská izba
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
detská izba youtube.com
reklama:
reklama:

Toto je video niečoho neznámeho, vďaka čomu nás napadá mnoho otázok. Čo je to? Je to reálne? A čo to tam robí? Rodina z Highland Michigan v USA si myslí, že v ich dome straší, a ešte znepokojivejšie je, že to, čo straší doma, škodí ich malej dcére. Heather Brough a Joshua Higgins hovoria, že nemohli uveriť tomu, čo videli na nahrávke ich domácej kamery.

Je to skoro, akoby videla niečo, čo my nie,“ povedala Heather Broughová. „Bolo to desivé,“ povedal Joshua. Zdá sa, že to, čo zachytí kamera, je niečo, čo sa pohybuje pred postieľkou. Pár si myslí, že je to duch. „Vydesil som sa,“ povedal. „Prestal som s tým, čo som robil, vybehol som hore a schmatol svoju dcéru.“ Heather hovorí, že tento takzvaný duch poškriabal jej dcéru Lily.

„Desí nás, že to môže urobiť niečo také. Jedného rána som sa prebudila a cítila som, ako ma niekto objal okolo krku,“ hovorí Heather, podľa ktorej to bol duch. Pri ďalšom vyšetrovaní im pomohol tím paranormálnych vyšetrovateľov, ktorí by sa mohli pokúsiť odpovedať na niektoré otázky a obavy páru.

„Muž, ktorý tu žil, pôvodne spáchal samovraždu skokom z tohto okna,“ povedal Joshuov otec Jim Higgins, keď si spomenul na príbeh, ktorý mu rozprávali z domu. Manželia hovoria, že nevedia, prečo je tento takzvaný duch v ich dome a prečo im škodí. Josh a Heather hovoria, že teraz žijú v izbe s Lily, než budú mať dosť peňazí na sťahovanie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: