Žena si išla kúpiť kabelku, namiesto nej si však odniesla traumu do konca života. Toto video musíte vidieť

Zdieľať
žena v obchode
žena v obchode youtube.com

Žena, ktorá kráčala medzi exkluzívnymi obchodmi v nákupnom stredisku sa rozhodla kúpiť si vysoko kvalitnú koženú kabelku. Pri prezeraní exponátu podľa svojho výberu z police v obchode sa rozhodla, že skontroluje jeho kvalitu vo vnútri. Ale to, čo videla, bolo mimo ľudského chápania.

Po celý život bude nepochybne traumatizovaná. Žena si nemyslela, že by jej jedna návšteva obchodu zmenila celý život. To, čo videla vo vnútri tašky, presahuje ľudské chápanie. Všetko bolo nahrané, ale toto je video pre ľudí so skutočne silnými nervami a ešte silnejším žalúdkom.

Video ukazuje, ako je žena potešená kabelkou, ktorú si vybrala, ale jej tvár sa rýchlo zmení, keď vidí, čo je vo vnútri. Kampaň pripravená organizáciou PETA má za cieľ zvýšiť povedomie ľudí, ktorí sa každý deň rozhodnú kúpiť si produkt zo zvieracej kože. Video nepochybne odmietne mnoho divákov, ktorí doteraz boli zberateľmi živočíšnych produktov.

Bohužiaľ po celom svete stále existuje mnoho značiek, ktoré zabíjajú zvieratá, len aby prinútili ľudí, aby aj naďalej podporovali tento spotrebiteľský segment. Pamätajte, že každú zmenu musí niekto iniciovať, a spoločne dokážeme viac.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom