Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tipy ako jednoducho zarobiť peniaze

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aj ty patríš medzi tých tínedžerov, ktorí by si veľmi radi zarobili ? Problém, však nastane vždy pri slove PRÁCA, lebo sa nám jednoducho nechce robiť *unknw* . Preto som tu ja. V tomto článku ti poradím ako si zarobiť peniaze s minimálnou námahou.

  1. Pokiaľ máš talent na fotografovanie, môžeš si založiť blog na http://flog.pravda.sk/. Tam môžeš pravidelne pridávať svoje fotky a ak sa redakcii zapáčia, tak ich môžu pridať do novín. Suma peňazí, ktorú ti zaplatia záleží na akej strane bude fotka zobrazená. Za titulnú stranu dostaneš najviac zaplatené, tak sa snaž *cool* .
  2. Môžeš si pretriediť svoje staré oblečenie, ktoré už nenosíš či predmety, ktoré ti doma zavadzajú a ponúknuť ich na http://www.bazos.sk/.
  3. Ďalej na stránke http://www.jaspravim.sk/ máš väčšiu možnosť  zarobenia, pretože sa tam ponúkajú rôzne služby, produkty a ponuky práce.
  4. Pokiaľ ale nepotrebuješ peniaze hneď teraz, môžeš začať natáčať videá na youtube. Cesta za zárobkom je síce dlhá, ale o to väčšia je radosť z úspechu.
  5. Ak patríš medzi veľkých šťastlivcov, tak neváhaj a kúp si žreb. Možno sa na teba usmeje šťastie :-) .

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor ivet28Dátum 5. septembra 2015