Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Top aplikácie, ktoré musíš mať !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Predstavujem ti aplikácie, bez ktorých by tvoj mobil či tablet nemal existovať. Tieto aplikácie sa ti určite zídu alebo aspoň zabijú čas v škole *yes* .

Tu je top 10 aplikácii:

 1. Shazam
  Určite si sa veľakrát stretol s tým, že si počul v rádiu či vo filme hrať skvelú pieseň, no nikdy si nemohol prísť na to ako sa volá. S touto apkou už ten problém nebudeš mať. Stačí keď nahráš úsek pesničky a táto aplikácia ti identifikuje hudbu.
 2. Zenith media player
  Tento multimediálny prehrávač prehrá takmer všetky typy miestnych video a audio súborov.
 3. Antivirus FREE pre tablet
  Táto aplikácia je zadarmo a má aj svoju druhú verziu pre mobily.
 4. Snapseed
  Tu si môžeš profesionálne upraviť svoje fotky.
 5. Scare your friends-JOKE
  Apliklácia, ktorá dokonale vystraší tvojich priateľov. Stačí nastaviť nejaký desivý efekt, niekde položiť mobil a o chvíľu sa začnú diať veci :D :D.
 6. Messenger
  Je prepojený s facebookom a ide o písanie správ s priateľmi. Aplikácia má veľmi jednoduché používanie a mal by ju mať určite každý, kto je na facebooku.
 7. Dubsmash
  Pokiaľ pozeráš slovenských youtuberov, tak zaručene vieš o čo v tejto apke ide. A ak nie, tak čítaj ďalej :D. Jedná sa o zábavné videá, do ktorých vložíš zvuky, známe z filmov či pesničiek.
 8. Fun easy learn anglicky
  Tento ,,online učiteľ“ ti prináša jednoduché učenie slovíčok formou zábavy.
 9. The hunt style and shopping
  Ide o komunitu, kde sa ľudia pýtajú a odpovedajú na otázky o móde.
 10. FX Guru: Movie FX Director
  Ponúka množstvo voľných, ale aj platených efektov, ktoré môžeš použiť do videa. Ide o efekty výbuchov, prírodných katastrof, zvierat, zbraní, Sci-Fi a fantasy a ďaľších.

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor ivet28Dátum 3. septembra 2015