Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kontroverzné video letušky, ako nalieva späť do fľaše nevypité šampanské, vyvolalo veľké diskusie

Befunky collage 20.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Internetom koluje video, ako jedna letuška nalieva späť do fľaše nevypité šampanské. Neverili by ste, akú vlnu diskusií to vyvolalo. Čo si o tom myslíte vy? 


Jeden ruský cestujúci menom Yevgeny Kayumov natočil počas letu do Dubaja náhodné video. Keď si ho prezeral, uvidel niečo, z čoho zostal pohoršený. Náhodou totiž zachytil letušku, ako vylieva späť do fľaše nevypité šampanské z pohárov.

Spýtal sa leteckej spoločnosti, či je „bežnou praxou“, aby letuška naliala šampanské späť do fľaše.
„Emirates (letecká spoločnosť) sa vždy snaží poskytovať služby najvyššej kvality,“ vyjadril sa hovorca. „Situácia zaznamenaná na tomto videu nespĺňa naše štandardy kvality. Momentálne vyšetrujeme tento incident.“

Letuska.jpg
www.youtube.com

Mnohí však spochybňovali, aké boli zámery letušky. Na internete sa rozpútali rôzne diskusie, prečo to urobila. Niektorí naznačili, že si letuška pravdepodobne ponechala toto šampanské. Iní poukázali na to, že takýto úlovok ju môže stáť prácu letušky.

„Mala by byť prepustená za to, že nie je opatrná,“ napísal jeden človek. Iní zas na tom nevidia nič zlé, tvrdiac, že ​​mala dobrý dôvod na to, aby to urobila. Druhý povedal: „Spýtal som sa letušky na mojom poslednom lete, čo robia, ak si niekto z nich nedá šampanské pred štartom, a ona povedala, že zvyčajne ho nalievajú do prázdnej nádoby (predpokladám, že fľaša alebo niečo také) a utesnia ju počas letu.“

Stevrad.jpg
www.youtube.com

A spochybňujúc obvinenia z krádeže, ďalšia osoba napísala: „Ako zamestnanec leteckej spoločnosti, neexistuje žiadny spôsob, ako by to mohli užívať pre seba alebo si fľašu odložiť na neskôr (je to proti zdravotným predpisom, pravidlám zamestnancov …).“

„Takmer určite naleje všetky zvyšky späť do jednej fľaše a potom to pôjde naraz vyliať na toaletu do umývadla,“ povedal ďalší. Či tak alebo onak, zdá sa, že zamestnávateľ letu nepodporuje takúto prax.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. júla 2017Zdroj www.davidwolfe.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: