Krvavý Štedrý deň: Na argentínskej pláži tiekla krv! Pirane napadli sedemdesiatich plavcov! FOTKY v článku

Zdieľať
pirana argentina

Tisícky ľudí sa tu kúpali v rieke Paraná, kde sa chceli schladiť, pretože teploty dosahovali v Argentíne ohromných 40 stupňov.

Na pláži bolo aj 7-ročné dievčatko Rosa, ktoré stálo do pása vo vode a hralo sa ako zvyčajne. Náhle ju však čosi zabolelo na ľavom malíčku na ruke a zľakla sa.

Keď vytiahla ruku z vody, posledný článok malíčka jej chýbal!

Argentina Fish Attack
A man is treated after he was bit by a palometa, a type of piranha, while wading in the Parana River in Rosario, Argentina, Wednesday, Dec. 25, 2013. Lifeguards director Federico Cornier said Thursday that thousands of bathers were cooling off from 100 degree temperatures in the Parana River on Wednesday when bathers suddenly came to them complaining of bite marks on their hands and feet. He blamed the attack on palometas, ”a type of piranha, big, voracious and with sharp teeth that can really bite.” (AP Photo/La Capital, Silvina Salinas)

Vtedy si návštevníci pláže uvedomili, že dievčatko bolo napadnuté obávanými piraňami.

Hoci plavčíci vyzývali ľudí, aby opustili vodu, len málokto ich poslúchol a výsledkom je 70 napadnutých ľudí, medzi ktorými bolo 20 detí.

Ryby ľuďom trhali mäso z rúk, prstov na nohách aj z členkov. Jeden z plavcov bol tak vážne zranený, že mu museli v nemocnici amputovať časť nohy.

The Week That Was in Latin America Photo Gallery
In this Wednesday, Dec. 25, 2013 photo, a man is treated after he was bit by a palometa, a type of piranha, while wading in the Parana River in Rosario, Argentina. Lifeguards director Federico Cornier said Thursday that thousands of bathers were cooling off from 100 degree temperatures in the Parana River on Wednesday when bathers suddenly came to them complaining of bite marks on their hands and feet. He blamed the attack on palometas, "a type of piranha, big, voracious and with sharp teeth that can really bite." (AP Photo/La Capital, Silvina Salinas)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom