Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mali svadbu svojich snov. O deň neskôr manžel požiadal o rozvod. Dôvod nepochopíte

Svadba snov
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Svadba snov www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Niet pochýb o tom, že skutočná láska existuje a mnoho ľudí ju prežívajú vo svojom každodennom živote. Niekedy, hoci sme si takmer istí, že šťastie zaklopalo na naše dvere, sa stane niečo, čo v tejto chvíli ničí naše životy a núti nás klásť si otázky: je to naozaj ono? Jedna žena verila, že prežíva pocit „rozprávky“. Bohužiaľ takmer okamžite po svadbe ju jej manžel na naliehanie jej žiarlivej svokry opustil.

Zúfalá žena sa rozhodla vyrozprávať svoj príbeh. Svadobný deň by mal byť jedným z najväčších dní v živote zamilovaného páru. Taký deň sa ale môže premeniť aj na nočnú moru. Žena, ktorá nemohla uveriť tomu, čo jej manžel urobil, to ťažko prežívala, rozviedol sa s ňou deň po obrade. To všetko kvôli žiarlivej svokre, ktorá nemohla vystáť, že je žena s jej synom.

Šokovalo ju, že si to muž za takýchto okolností naraz rozmyslel. Dôvod jeho rozhodnutia ju poriadne naštval. Svokra bola naštvaná, že s ňou jej syn netrávil toľko času ako s manželkou. Matka povedala svojmu synovi, buď ona, alebo ja. Muž si vybral matku. „Zložil snubný prsteň a opustil ma doslova deň po svadbe,“ hovorí žena.

Rodina ženícha požadovala, aby si žena okamžite vzala svoje veci a odišla z domu. Pre ženu to bolo bolestivé a jej návrat do rodnej Kanady bol kvôli platnej karanténe veľmi komplikovaný. Svokra zakázala svojmu synovi so ženou akýkoľvek kontakt. Vzhľadom k tomu, že sa muž sám presťahoval do inej krajiny, môže proces rozvodu trvať až tri roky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 27. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: