Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Originálna pomsta za neveru? Žena podvádzala svojho muža, on sa jej pomstil tak, že na to nikdy nezabudne

neverná žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
neverná žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Nevera je naozaj nepríjemná vec, s ktorou pravdepodobne nikto nechce mať skúsenosti, aspoň zo strany podvedeného. Nevera je zrada a za zradu sa trestá. Existujú samozrejme ľudia, ktorí nad ňou mávnu rukou, alebo aj ľudia, ktorí sa s osobou, ktorá ich podviedla rozídu, rozvedú a tým je kauza uzavretá. To však nie je prípad nemenovaného muža, ktorý sa rozhodol svojej žene poriadne pomstiť. Aký je teda jeho príbeh? Muž si bol úplne istý tým, že ho žena podvádza. Než sa s ňou rozviedol, rozhodol sa, že bude konať tak, aby všetkým bolo známe, kto môže za rozpad ich vzťahu. Jeho príbeh znie nejako takto.

„Bol som si stopercentne istý, že ma žena podvádza. Večer začala písať na telefóne dlhé správy, usmievala sa u nich a keď som sa ju spýtal, s kým si píše, odpovedala, že s matkou. Začal som ju teda trochu viac kontrolovať, občas som zavolal jej kolegom do práce, ktorí mi oznámili, že z práce chodí oveľa skôr, než mi povedala. Všetko zavŕšila tým, keď si išla raz v noci o druhej ráno kúpiť mlieko. Alebo aspoň sa takto vyhovorila.”

„Začal som teda vymýšľať plán, ako vzťah so svojou ženou v štýle ukončiť. Najal som si súkromné očko, ktorý mal pátrať po dôkazoch pre právnikov. Zhromažďovanie dôkazov trvalo viac ako 7 mesiacov, ale stálo to za to! Počas toho som si vybavoval nový byt a čakal na jej narodeniny. Tie chcela osláviť so svojimi kamarátkami. Skôr, než byt opustila žena, som ho opustil ja. Všimol som si, že má pripravený sekt a dva poháre. Nepovedal som ani slovo, odišiel som a robil som, že idem na ťah s kamarátmi.”

„Zavolal som medzitým jej rodine, že pre ženu chcem pripraviť špeciálne prekvapenie a urobiť jej krásny narodeninový večer. S jej otcom, s jej sestrou, matkou a pár známymi, som sa stretol pred naším panelovým domom. Matka mala tortu, ostatné darčeky. Pomaly a potichu sme odomkli byt a  blížili sa nepozorovane k spálni. Než som otvoril dvere, všetci začali tlieskať a kričať „všetko najlepšie“. Skôr, než to stihli dopovedať, otvoril som dvere a všimli si, že moja žena leží nahá v posteli a na nej leží jej milenec, tiež nahý. Matka upustila tortu a všetci začali kričať. Kričala aj moja žena, niečo v zmysle „ako si mi toto mohol urobiť“. Nikdy na to nezabudnem.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: