Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stratila spánok a neexistovalo pre to žiadne vysvetlenie. Keď nainštalovala kameru, bolo všetko jasné

spálňa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
spálňa youtube.com
reklama:
reklama:

Každý z nás si pravdepodobne pamätá detstvo, kedy sme sa báli prebudiť uprostred noci, presvedčení, že počujeme podivné zvuky a príšery číhajúce pod našimi posteľami alebo v skriniach… Potom zasiahli naši rodičia a snažili sa nás upokojiť a vysvetlili, že to nie je možné, bola to len naša bujná fantázia. Ale čo keď sa tieto stavy stanú dospelým? Predstavujú si to tiež? Počkajte chvíľku … čo keď nie? Žena mala problémy so spánkom už dlhšiu dobu a nenachádzala žiadne vysvetlenie. Rozhodla sa teda nainštalovať kamery do svojej spálne. „Trvalo to skoro rok, ale konečne som niečo zachytila na videu – možno preto nemôžem v noci spať.“

To tiež nie je prekvapujúce, pretože to, čo sa deje v materiáli, je skutočne znepokojujúce. Názory na to sa rôznia – väčšina to vidí ako ďalší dôkaz existencie nadprirodzena, zatiaľ čo zvyšok to vidí len ako múdru manipuláciu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: