SÚDY: Súd vzal Noru M. do vyšetrovacej väzby

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

SÚDY: Súd vzal Noru M. do vyšetrovacej väzby

SÚDY: Súd vzal Noru M. do vyšetrovacej väzby

Košická podnikateľka Eleonóra M., na ktorú súd uvalil vyšetrovaciu väzbu. Prokurátor navrhol súdu vzia obvinenú do väzby z obavy, že na slobode bude ovplyvòova svedkov, alebo spoluobvinených. Noru M. zadržali v utorok 3. septembra. Odvtedy bola za mrežami. Košice, 6. september 2013. Foto: SITA/Miroslav Vacula **Upozoròujeme odberateľov, že zverejnenie tvárí osôb, ktoré nie sú právoplatne odsúdené, v súvislosti s údajným porušením zákona, može by posudzované ako porušenie ich osobnej integrity so všetkými dôsledkami. Zverejnenie takejto fotografie bez maskovania tvári zobrazených osôb je na vlastnej zodpovednosti odberateľa.

Predchádzajúca fotka
8 / 9
Ďalšia fotka
mojsejova titNora MojsejováSÚDY: Mojsej priznal marenie spravodlivostiVO¼BY 2012: Slobodné slovoMarkíza- Nákupná Horúèka na trhoviskuMojsejová krst autobiografieMojsejová krst autobiografieSÚDY: Súd vzal Noru M. do vyšetrovacej väzby