Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V posypovej soli bolo nájdené ľudské srdce. Takýto prípad polícia ešte nikdy nevidela

soľ
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
soľ youtube.com
reklama:
reklama:

Neobvyklý objav bol urobený v hromade soli v budove tamojšieho ministerstva dopravy v McEwen, Tennessee. Robotníci tam našli ľudské srdce, ktoré si najprv pomýlili s podivne tvarovaným kameňom. Okamžite sa rozbehlo vyšetrovanie, aby sa zistilo, ako srdce skončilo v hromade soli a kto je za túto šokujúcu situáciu zodpovedný.

Prípadom sa v súčasnej dobe zaoberajú poverené služby. Ľudské srdce bolo okamžite prevezené do laboratória v Nashville. Čo sa zistilo? „Štúdie potvrdili, že ide o srdce dospelého muža,“ vysvetlil šerif okresu Humphreys Chris Davis.

Srdce bolo prakticky úplne vysušené. Objav šokoval aj šerifa, ktorý má za sebou 32 rokov služby. „Musím povedať, že to srdce je pravdepodobne v prvej pätici najpodivnejších vecí, ktoré som kedy videl,“ priznal muž. Miestnosť už bola označená ako miesto činu. Hromadu soli neskôr preskúmali dôkladnejšie, ale nenašli nič ďalšie, čo by vzbudilo akékoľvek podozrenie.

Polícia vec vyšetruje a žiada o pomoc každého, kto by o incidente mohol čokoľvek vedieť. „Nebudem v pokoji, kým sa neuistím, že sme pre obeť a jej rodinu urobili všetko, čo sme mohli,“ povedal Davis agentúre AP.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. januára 2023
reklama:
reklama:
reklama: