Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 faktov o 50 odtieňoch sivej, ktoré musíš vedieť!

Fifty Shades-Opposition
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
In this image released by Universal Pictures and Focus Features, Dakota Johnson, left, and Jamie Dornan appear in a scene from "Fifty Shades of Grey." The film is getting a big thumbs-down from religious and other groups who say it’s degrading to women and endorses sexual violence. One social media campaign is encouraging movie-goers to instead give their ticket and popcorn money to women’s shelters. Author EL James, who wrote the erotic trilogy that launched the film, has heard the backlash and says the critics have it all wrong. She says no woman wants to read about abuse, and that everything that happens is safe and consensual. (AP Photo/Universal Pictures and Focus Features) SITA/AP

Snímka 50 odtieňov sivej dobýva aj tie naše kiná a srdcia (alebo možno aj iné časti tiel) tísicok žien plesajú a hrnú sa do kín s takým nadšením, ako by tam na nich v posteli čakal polonahý Grey… Pozri si zaujímavé fakty, ktoré si o tomto „trháku“ pravdepodobne nevedel!

1. Keďže chcel byť Jamie Dornan dokonale pripravený na rolu Christiana Greya, osobne sledoval naživo sexuálne orgie. Chcel totiž dokonale pochopiť charakter postavy, ktorú mal zahrať. Nuž, niekedy je práca herca naozaj zaujímavá.

2. Film je zakázaný napríklad v Malajzii či v Keni, pretože zobrazuje „neprirodzený sexuálny obsah“.

kim

3. Kim Kardashian mala veľkú výsadu – mohla si pozrieť film v spoločnosti svojich kamošiek a sestier súkromne už 3. februára.

Sam Taylor-Johnson

4. Asi najkontroverznejšie scéna z knihy, počas ktorej hlavný hrdina vytiahne Anastasii počas posteľných hier tampón (!!! ktorému chorému mozgu toto vôbec mohlo napadnúť !!!), sa vo filme neobjavila. Režisérka Sam Taylor-Johnson vyhlásila, že o natočení scény ani neuvažovala.

Jamie Dornan

5. Jamie Dornan vraj cvičil až 3 hodiny denne, aby mal vo filme dokonalú postavu.

6. Veľkým fanúšikom knihy 50 odteňov sivej je spevák Harry Styles z One Direction. Vraj sa počas čítania knihy veľa naučil a našiel tam tipy pre svoj sexuálny život. Ktovie, možno o pár rokov nájdeme knihu v oddelení náučnej literatúry.

Box Office

7. Jamie Dornan sa počas nakrúcania musel naučiť chodiť inak, ako bol zvyknutý. Prirodzene totiž našľapoval na špičky.

8. Jamie sa tiež musel naučiť narábať s bičíkom. „Prácu“ s ním opísal ako čosi podobné nahadzovaniu udice.

9. Predstaviteľka Anastasie herečka Daktota Johnson nechce, aby si jej mama Melanie Griffith film pozrela. Vraj sa pred ňou za pikantné scény hanbí. Nuž, my by sme sa hanbili tiež :-D

10. Sexuálne scény tvoria len 20 minút z celého filmu, teda asi šestinu celej dĺžky.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 18. februára 2015Zdroj okmagazine.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com