10 hlúpych a zároveň vtipných vecí, ktorým veria deti

Zdieľať
Taa

Keď sme boli malí, verili sme všeličomu. Napríklad aj tomu, že deti pri pôrode vychádzajú zo zadku alebo že mesiac je z ľadu, a preto môže byť na oblohe len v noci, lebo cez deň by ho slnko roztopilo. Našli ste sa v tom aj vy? Tak potom vás tieto veci, ktorým deti verili, dobre pobavia.

1. Môj otec pracoval ako riaditeľ a občas spomenul, že musel niekoho vyhodiť. Mala som asi štyri roky a predstavovala som si, ako zlých pracovníkov vyhadzuje von oknom. Nemala som ani tušenia, že hovorí o tom, že prestali preňho pracovať. A bola som celkom v pohode s tým, že môj otec vyhadzuje ľudí von oknom, pretože to, čo robí ocko, je správne.

Thinkstockphotos 531313524
http://www.thinkstockphotos.com/

2. Keď som ako dieťa videl v telke scény z filmov, v ktorých nejaký zlý chlap prenasleduje ženu, čudoval som sa, prečo jej kameraman nemôže pomôcť.

Thinkstockphotos 586712632
http://www.thinkstockphotos.com/

3. Myslel som si, že som ženatý s dcérou rodinného priateľa. Pamätám si, že keď som mal tri roky, pekne ma obliekli a kráčal som uličkou s dievčatkom v pekných šatách. Keď som mal deväť, zistil som, že to bola svadba mojej sesternice a ja som niesol prsteň a to dievčatko rozhadzovalo lupienky ruží.

Thinkstockphotos 157550054
http://www.thinkstockphotos.com/

4. Som černoch a keď som bol malý, myslel som si, že keď bieli ľudia kakajú, má to bielu farbu.

Thinkstockphotos 76038183
http://www.thinkstockphotos.com/

5. Tesne pred pubertou som dostal mopslíka. Po niekoľkých týždňoch sa na mojom tele začali objavovať blond chĺpky. Bol som vydesený a myslel som si, že sa začínam meniť na mopslíka. Dokonca som ho prestal mať rád. Potom sme sa v škole učili o puberte a uvedomil som si, že sa na psa nemením.

Thinkstockphotos 82548945
http://www.thinkstockphotos.com/

6. Myslel som si, že keď mi povedali, že mi narastie penis, že budem mať s pribúdajúcim vekom viac penisov. Nechcite vedieť, ako vyzerali obrázky môjho starého otca.

7. Keď som bol malý, myslel som si, že sa náš pes volá Poď sem.

Jack Russell Lying Under a Duvet on a Bed
http://www.thinkstockphotos.com/search/#dog in the house/s=DynamicRank/f=CTPIHVX

8. Nechápala som, ako je možné, že je na jednom televíznom kanáli rozhovor s nejakou herečkou a na druhom je film, v ktorom hrá. Ako to stíha?

9. Myslela som si, že učitelia bývajú v škole.

TR 002
http://www.thinkstockphotos.com/

10. Keď som mala sedem rokov, myslela som si, že psi a mačky sú rovnaký druh a že psi sú chlapci a mačky dievčatá. Moju detskú myseľ úplne zruinovalo, keď som videla tehotného psa, teda sučku.

Thinkstockphotos 539362576
http://www.thinkstockphotos.com/

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom