Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Smutné rekordy! 10 krajín, ktoré vedú v rebríčku otrasných vecí!

180649867
Dani Mummy

Brazília je krajinou, ktorá sa môže pýšiť piatimi trofejami z futbalových majstrovstiev a Dánsko je hrdým nositeľom titulu „najšťastnejšia krajina sveta“. No nie všetky krajiny majú na konte len pozitívne prvenstvá…

10. Rakúsko – krajina s najväčším počtom fajčiarov

V Rakúsku fajčí až 36,3 % populácie. Keďže viac ako tretina Rakúšanovi holduje tomuto zlozvyku, Rakúsko sa stalo krajinou s najväčším percentom fajčiarov na svete.

fajcenie cigarety

9. Bielorusko – krajina, v ktorej ľudia pijú najviac alkoholu

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie priemerný občan tejto krajiny vypije 17,5 litrov čistého alkoholu ročne. Pritom na celom svete je primer 6,2 litra alkoholu na osobu. Ak sa ti stále zdá byť málo, priemerný muž z Bieloruska vypije neuveriteľných 27,5 litrov alkoholu ročne, a to je už poriadne vysoká cifra!

BELARUS "DRUNKEN" CHECKERS
Foto: SITA/AP

8. Južná Kórea – najviac plastických operácií na svete

Plastické operácie v tejto krajine sú na dennom poriadku. Každá piata žena tu už má za sebou nejakú tú plastiku, čo je štvornásobne viac ako v USA. Plastickí chirurgovia z Južnej Kórei majú vo svete dobrú povesť, a tak už okolo 7,5 milióna ľudí navštívilo Soul s cieľom nechať sa skrášliť.

plastika

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 3. októbra 2014Zdroj listverse.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračné: freedigitalphotos.net