Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 najchytrejších filmových zloduchov

Mlcanie jahniat hannibal youtube.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Určite ste si už pri pozeraní nejakého filmu hovorili, že darebák má najviac tak tri mozgové bunky a často má viac šťastia ako rozumu. Sú však aj inteligentní darebáci, ktorí bývajú vždy krok pred hrdinami, a vždy dostanú to, čo chcú. Niekedy výhra spočíva v zmenení hrdinu na svoj obraz inokedy v dosiahnutí zadaných cieľov. Či tak, alebo onak, nedostanú sa na koniec svojej cesty pomocou pästí, ale rozumu.

Loki

Lokiho inteligencia, vtipy a iskrivý úsmev dokážu vždy každého oblafnúť. Vo filme Avengers sa Loki rozhodne podmaniť si ľudstvo pomocou armády Chitaurov. Dokáže oblafnúť Avengerov na pekne dlho.

Voldemort

Nikto v čarodejníckom svete by ho nechcel stretnúť… Voldemort je naozaj múdry, svoju dušu rozdelil na horcruxy, skryl a ich a dúfal, že vďaka tomu bude žiť večne. Aj by sa mu to podarilo, nebyť Harryho Pottera.

Joker

V Temnom rytierovi je Joker jeden z naj darebákov v histórii filmu. Joker je úplný opak Batmana, dokáže jeho úderom odolávať a obrátiť Batmanovu silu proti nemu samému.

Hal 9000

Darebák z vesmírneho eposu 2001: Vesmírna odysea je inteligentný počítač na palube lode Discovery One. Riadi a sleduje všetky činnosti na vesmírnej lodi, časom si však uvedomí sám seba a klame posádku, že je pod jej kontrolou, hoci to nie je pravda.

Verbal Kint

Verbal Kint z filmu Zvyčajní podozriví rozhodne patrí k najväčším zloduchom. Pomáha plánovať všetky lúpeže svojho gangu a pritom predstiera, že má mozgovú obrnu, aby si ostatní mysleli, že je slabý. Viete, ako to skončí?

Oliver a Cheryl Langovci

Michael Faraday učí o terorizme a konšpiračných teóriách. Má podozrenie, že jeho susedia Oliver a Cheryl nie sú takí dobrí, ako sa tvária. Podozrenia však nestačia, Michael padá do ich osídiel a všetko ide presne tak, ako si to dvojica naplánovala.

Mal

Zlodej schopný vniknúť do snov každého človeka a ukradnúť cenné tajomstvá je prekvapený, keď zistí, že jeho najväčším nepriateľom je jeho vlastná manželka. Mal ho nakoniec vtiahne do zabudnutia, odkiaľ už nie je žiadna cesta von.

Zemo

Jeho jediným cieľom je rozdeliť Avengerov. Po problémoch v Sokovii sa Avengeri rozídu a Zemo to využije na to, aby rozpútal rozbroje medzi Kapitánom Amerika a Iron Manom.

Hannibal Lecter

Hannibal Lecter je vskutku chytrý, manipuluje ľuďmi dokonca aj zo svojej malej cely. Hoci si Clarice myslí, že ona ovládla Hannibala, v skutočnosti je to naopak.

John Doe

Dvaja detektívi hľadajú sériového vraha, ktorý zabíja ľudí dopúšťajúcich sa smrteľných hriechov. Nevedia jeho meno, preto ho nazvú John Doe. Doe je vždy pred nimi, dokonca aj keď ho chytia, ide o jeho plán, ako finalizovať svoje ťaženie a „poraziť“ aj posledný hriech.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 18. júla 2018Zdroj list25.com © Najky.sk
reklama:
reklama:
reklama: