Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 psích plemien, ktorá naháňajú strach. Toto by ste o nich mali vedieť!

00 15.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nie je vždy všetko tak, ako sa zdá. Pes aj napriek jeho hrôzostrašný vzhľad môže byť veľmi priateľský. Všetko to samozrejme záleží na výchove a na majiteľovi, ktorý sa pre takéto bojové plemeno rozhodne. Takí psy sú skvelými ochrancovia a so správnou výchovou sa k vášmu domu zlodej nepriblíži ani na niekoľko metrov. Tu je zoznam psích plemien od tých najmenej nebezpečných po tie najviac agresívne.

Rotvajler

01 12.jpg
Foto: www.imgur.com

Toto plemeno pochádza z Nemecka a zároveň je jedným z najstarších psích plemien. V minulosti slúžili ako strážne a pastýřští psy. Za jeho desivý vzhľad môže najmä silná kostra. Jeho postava je vyvážená tak, aby vzbudzovala čo najväčšiu silu a jeho svalstvo je prispôsobené pre rovnaký účel.

Cane Corso

02 8.jpg
Foto: www.imgur.com

Toto plemeno je z hľadiska pôvodu najzaujímavejšie. Cane Corsa sa totiž nachádzajú na rôznych nástenných maľbách ešte zo staroveku. Jeho využitie svedčí o jeho vzhľade, pretože títo psi boli vyzývaní k bojom (s inými psami, ale bojovali aj proti býkom, či medveďom). Tento pes je veľmi ochranársky, pokiaľ ide o rodinu či majiteľa, bez váhania sa za nich pobije.

Kanárska doga

03 6.jpg
Foto: www.imgur.com

Pôvod tohto plemena je naznačený už v názve. Sú to veľkí, mohutné psy, ktoré majú silný temperament. Aj tento pes sa môže v rukách nezodpovedného majiteľa premeniť na katastrofu. Je však výborným ochrancom majetku.

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. apríla 2019
reklama:
reklama:
reklama: