Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

11 najšialenejších vecí, ktoré predpovedali Simpsonovci

lego simpsonovci
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Simpsonovci sú kultúrny fenomén. Táto najdlhšie vysielaná americká televízna šou v priebehu času ovplyvnila niekoľko generácií. Ľudí doteraz rozosmievajú a dokonca aj párkrát predvídali budúcnosť.  Mali tvorcovia pri písaní k dispozícii krištáľovú guľu?

Chytré hodinky

Keď sa Lisa v budúcnosti vydala, jej manžel používal inteligentné hodinky, ktoré slúžili aj ako telefón. Išlo o časť, ktorá bola natočená v roku 1995.

Detský prekladač

V epizóde z roku 1992 sa Homerov nevlastný brat pokúša vynájsť detský prekladač. Verte tomu alebo nie, taký prekladač zrel svetlo sveta v roku 2009.

Dieta matka pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com

Útok tigra na Sigfrieda a Roya

V epizóde $pringfield z roku 1993 Gunter a Ernst (paródia na Sigfrieda a Roya)sú brutálne napadnutí ich bielym tigrom. O desať rokov neskôr biely tiger Montecore odtiahol Roya z pódia a vážne ho zranil.

Robotické knižnice

V epizóde Lisina svadba je knihovníkom v univerzitnej knižnici android. V roku 2011 otvorili takúto futuristickú knižnicu na Chicagskej univerzite.

Krádež citrónovníka

V epizóde z roku 1995 deti zo Springfield bojujú proti zlodejom citrónovníka. Mohol by niekto ukradnúť citrónovník aj v skutočnom živote? Áno. V roku 2013 sa to stalo v Houstone.

Citron.jpg
sk.pinterest.com

Obrie paradajky

Keď si Homer v epizóde E-I-E zaobstará farmu, pestuje tam obrovské paradajky – zmixované s tabakom. V roku 2013 sa „mutantie“ paradajky objavili v blízkosti jadrovej elektrárne v Japonsku.

Božská častica

V epizóde Wizards of Evergreen Terrace sa Homer rozhodne stať vynálezcom a píše na tabuľu rovnicu. Fyzik Dr. Simon Singh uviedol, že táto rovnica predpovedá prítomnosť Higgsovho bozónu, známeho ako Božská častica.

Guitar Hero

Kedysi populárna hra Guitar Hero bola prvýkrát vydaná v roku 2005. V roku 2002 sa však Mick Jagger ukáže v seriáli s bundou, na ktorej je nápis Guitar Hero.

Nobelova cena

V epizóde Elementary School Musical si zvolí Milhouse profesora Bengta R. Holmströma ako víťaza Nobelovej ceny. Neskôr cenu aj vyhral.

Demolačná guľa

V piatej epizóde šiestej série Homer lieta na demolačnej guli. V roku 2013 to isté urobila Miley Cyrus.

Trojoká ryba

Vedeli ste, že v Argentíne s rybárovi podarilo vyloviť rybu s tromi očami? Bolo to v blízkosti miestnej elektrárne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 23. apríla 2018Zdroj list25.com © Najky.sk
K téme
reklama:
reklama:
reklama: