12 vecí, ktoré dokážu okamžite naštvať každú ženu! Toto ženy naozaj nenávidia

Zdieľať
nahnevaná žena
nahnevaná žena www.gettyimages.com

Naštvať ženu nie je žiadne umenie. Žena je predsa veľmi emocionálne založený tvor, ktorý je schopný sa počas desiatich sekúnd rozplakať, keď má dôvod. A keď neplače, dokáže sa poriadne naštvať. Pokiaľ ženu rozhodne nechcete naštvať, dajte si pozor na týchto 12 vecí, inak váš život nebude mať dlhé trvanie.

 1. „Nevyhováraj sa na krámy“ alebo podobné veci. „Samozrejme, ono to totiž vôbec nebolí“. Menštruačné kŕče sú totiž veľmi nepríjemné a mať ich týždeň v kuse nie je skutočná zábava.
 2. Šteklenie. No tak za to by každá žena zabíjala! Ani sa ju nepokúšajte štekliť, inak na vás po pár sekundách priletí stolička.
 3. Keď ju vyfotíš, ale neukážeš jej fotku. Neukázať fotku žene je ako vykopať si vlastný hrob. Kto to už zažil, veľmi dobre vie. Neriskujte svoje zdravie a radšej žene fotku ukážte!
 4. „Prečo sa maľuješ?“ Rovnako hlúpa otázka, ako prečo ľudia nosia nohavice. Ľudia chcú nosiť nohavice, rovnako ako sa ženy chcú maľovať. Je to súčasťou ich štýlu, tak sa ich tak hlúpo nepýtajte.
 5. Narážky na riadenie. Nesmú chýbať samozrejme trápne narážky na to, ako ženy nevedia riadiť, parkovať a tak podobne.
 6. „To by si nepochopila“  Pretože ženy predsa nechápu nič, čo sa týka mužov. Ono je totiž strašne ťažké niečo vysvetliť, však?
 7. Narážky na prsia. Je jedno, o aké narážky ide. Ženy toto jednoducho nenávidia!
 8. Lož. Akonáhle raz žene zaklameš, už ti nikdy neuverí ani pravdu. Žena pozná pravdu a ešte než odpovieš, má pripravené najrôznejšie štatistiky a grafy. Dobre si svoje klamstvá rozmysli.
 9. Bývalá. No jedna z najhorších vecí je, keď muž hovorí o svojej bývalej. Radšej zatvor pusu a rýchlo utekaj, než ťa žena, ktorej o svojej bývalej rozprávaš, zabije.
 10. Keď neodpovieš. Neodpovedať žene na jej otázky je ťažký hriech! Akonáhle sa ťa žena na niečo spýta, radšej odpovedz!
 11. Neodpisovanie. Ženy nenávidia, keď niekomu píšu a písať si s ním naozaj chcú, ale dotyčná osoba neodpisuje. A keď jej neodpisuje muž, to je ešte len poriadny prúser!
 12. Vtipy o kuchyni. Žena má byť v kuchyni, žena má variť, žena sa má starať o domácnosť, bla bla bla. „Kto ťa pustil z kuchyne?“  trápnejší vtip by nebol?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom