Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kuchynské utierky sú užitočným pomocníkom! Pozri, na čo všetko sa dajú použiť.

Horizon33_2016 2 25_12 52 22.png
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Papierové utierky sú v kuchyni neoceniteľným pomocníkom, ktorý nám pomáha udržiavať si pri práci čisté ruky aj okolie. No napadlo by ti, že majú aj iné využitie ako len utieranie rozliatych tekutín?

Také papierové utierky majú mnoho spôsobov využitia. Môžeš ich napríklad použiť na vychladenie piva či iného nápoja v plechovke. Stačí, ak papierovú utierku namočíš a omotáš okolo plechovky. Potom plechovku vlož do mrazničky a o pár minút máš nápoj vychladený. Takto si nápoj vychladíš rýchlejšie.

Aj rolka, na ktorej sú utierky navité, má svoje využitie. Môžeš ju použiť ako nadstavec na hadicu od vysávača a dostať sa tak na ťažšie prístupné miesta.

Horizon33_2016 2 25_12 52 30.png
youtu.beFoto: youtu.be

Ak si spadol alebo si sa udrel a potrebuješ si na zranené miesto dať studený obklad, skús toto. Namoč papierovú utierku a daj ju na niekoľko minút do mrazničky. Potom ju vytiahni a prilož na boľavé miesto. Výhodou takejto utierky je, že je ohybná a vieš ju napríklad omotať okolo prstov.

Horizon33_2016 2 25_12 57 12.png
youtu.beFoto: youtu.be

Z rolky si tiež môžeš vyrobiť stojan na mobil a keď k nemu pridáš aj plastové poháriky, vyrobíš si provizórne, ale funkčné reproduktory.

Horizon33_2016 2 25_12 57 42.png
youtu.beFoto: youtu.be

Ak chceš narýchlo umyť podlahu, nemusíš ťahať vedrá s vodou. Dá sa to aj pomocou papierovej utierky.

Horizon33_2016 2 25_12 52 40.png
youtu.beFoto: youtu.be

Ako? Pozri si video, v ktorom nájdeš aj ďalšie tipy na využitie tohto domáceho pomocníka:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. februára 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: