Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto vojačka ukázala ohromnú silu! Podarilo sa jej prekonať samú seba.

Horizon33_2016 5 17_15 17 17.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia si myslia, že vstúpiť do armády môže hocikto, no táto vojačka dokazuje, že to nie je celkom tak. Vojaci si totiž musia prejsť náročným fyzickým aj psychickým výcvikom, ktorý nie každý zvládne.

Iba tí najsilnejší, najvytrvalejší a najpracovitejší vojaci to môžu dotiahnuť vysoko. Dokazuje to aj táto kapitánka americkej armády Sarah Cudd, ktorú môžeš vidieť v tomto videu.

Sarah bola totiž jednou zo 46 vojakov, ktorí sa zúčastnili tohto náročného pochodu. Výcvik pozostával z viacerých častí a záverečnú časť tvoril viac ako 19 kilometrov dlhý pochod v plnej poľnej výzbroji a so zbraňou v rukách.

Horizon33_2016 5 17_15 17 7.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ako môžeš vidieť vo videu, Sarah bola z celého fyzicky i psychicky náročného dňa totálne vyčerpaná a vyzeralo to, že pochod nedokončí. Ledva stála na nohách, no ostatní vojaci ju povzbudzovali, aby to nevzdávala. Sarah pozbierala všetky zvyšky síl a stala sa jednou z mála vojakov, ktorí sa odmietli vzdať a pochod dokončili.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 21. mája 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: